Najlepsze marki w jednym miejscu
Gastronomia Piece Aktualności

Merrychef Festival 2024. Firma Koree nagrodzona!

Merrychef Festival 2024. Firma Koree nagrodzona!

Merrychef

Specjalna nagroda oficjalnie wręczona!

Aktualnie w brytyjskiej stolicy, Londynie, odbywa się Festiwal Merrychef 2024. To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dystrybutorów i partnerów biznesowych tej marki z całego świata.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że w trakcie tego prestiżowego spotkania nasza firma została uhonorowana specjalną nagrodą za największy wzrost sprzedaży na obszarze EMEA w roku 2024! W związku z tym, w imieniu KOREE, to wyjątkowe wyróżnienie odebrał nasz Dyrektor Techniczny, Tomasz Jasiński.

Z każdym rokiem coraz więcej Klientów, którzy decydują się na zakup urządzeń Merrychef (Merrychef – Koree) wybiera właśnie KOREE jako dystrybutora tej marki, co niewątpliwie przekłada się do systematycznego wzrostu sprzedaży i rozwoju firmy.

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Kuchenki konwekcyjno-parowe Merrychef

W zależności od rodzaju serwowanego jedzenia i wielkości lokalu, każdy bar czy restauracja ma inne potrzeby. Dlatego też marka Merrychef wyspecjalizowała się w produkcji pieców naszpikowanych najnowocześniejszymi funkcjami, w których można przygotować szeroką gamę potraw. Firma Merrychef powstała w 1950 roku, a jej pierwszym osiągnięciem było wyprodukowanie szybkoobrotowych pieców, które z pewnością odmieniły komfort gotowania w kuchniach i restauracjach na całym świecie. Kolejne urządzenia z tej serii były coraz bardziej nowoczesne i  przyspieszały pieczenie i podgrzewanie dań serwowanych gościom lokali gastronomicznych.

Piec i mikrofalówka w jednym

Kuchenki konwekcyjno-parowe Merrychef zaskoczą Cię swoją wszechstronnością!

  • Po pierwsze, dzięki zastosowanej w nich technologii mikrofal umożliwiają upieczenie pysznych rogalików śniadaniowych, a już po chwili służą do grillowania kanapek, odgrzewania potraw czy pieczenia ciast.
  • Co więcej, marka Merrychef składa się z dwóch serii urządzeń: serii conneX i serii Eikon. Ich uniwersalność sprawia, że z łatwością zastępują w kuchni dodatkowe urządzenia jak na przykład: rollery do parówek, opiekacze lub zwykłe kuchenki mikrofalowe i popularne salamandry.
  • Wszystkie dania podgrzejemy łatwo i sprawnie, zachowując przy tym wszystkie wartości smakowe.

Dlaczego warto wybrać Koree jako dystrybutora?

Urządzenia marki Merrychef (Merrychef – Home) są w naszym portfolio już od wielu lat, a z roku na rok odnotowujemy wzrost ich popularności na polskim rynku. Jako ich oficjalny dystrybutor ściśle współpracujemy z tą marką, a nasi technicy serwisu i zespół handlowy regularnie przechodzi szczegółowe szkolenia, aby pogłębiać swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Dzięki temu możemy skutecznie doradzić Klientom wybór takiego modelu, jaki najlepiej będzie pasował do ich modelu biznesowego.

Sprawdź ofertę na nasze urządzenia tutaj: Merrychef – Koree

Merrychef

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!