Najlepsze marki w jednym miejscu

Serwis

Serwis

1

Zamów serwis za pomocą formularza lub telefonicznie

2

Skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu naprawy

3

Szybko przywrócimy Twój sprzęt do działania

Serwis KOREE

Zamów serwis

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem znanych na całym świecie marek urządzeń gastronomicznych i dobrze wiemy, że sprzedaż to coś więcej niż zwykła transakcja.

Rozumiemy jak ważna dla naszych klientów jest opieka posprzedażowa, dlatego to właśnie serwis odgrywa kluczową rolę w firmie Koree. Nasi technicy i inżynierowie serwisu są kimś więcej niż pracownikami - są bezpośrednimi i lokalnymi partnerami dla naszych klientów, a tym samym wizytówką firmy Koree. W związku z tym, jednym z naszych najwyższych priorytetów jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i podnoszenie wiedzy w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań. Podczas regularnych szkoleń serwisowych przekazujemy wiedzę o urządzeniach, uświadamiamy jak ważne są potrzeby naszych klientów i szybka reakcja.

SERWIS W CAŁEJ POLSCE

Nasza sieć serwisowa pokrywa cały kraj. Posiadamy własne punkty serwisowe oraz rozwiniętą sieć serwisów partnerskich. Wiemy, jak ważna jest dostępność serwisu i najszybszy czas reakcji.

KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG

Zapewniamy kompleksowy zakres usług serwisowych: instalacje urządzeń, wykonywanie bieżących napraw, przeglądy zgodne z wytycznymi producentów. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne pakiety serwisowe zapewniające kompleksową obsługę.

WYKWALIFIKOWANI TECHNICY SERWISU

Nasi technicy to doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści. Ponadto zapewniamy programy rozwoju dla kadry techników i inżynierów serwisu. Jesteśmy świadomi jaką wartością jest pracownik posiadający wiedzę i umiejętności.

ZARZĄDZANIE SERWISEM

Zespół koordynatorów serwisu codziennie dba o to, aby wszystkie zgłoszenia serwisowe były prawidłowo procesowane. Sprawna komunikacja zapewnia niezawodną pracę urządzeń oraz minimalizuje czas przestoju po wystąpieniu awarii.

SYSTEM ZGŁOSZEŃ

Wciąż doskonalimy system zgłoszeń serwisowych, tak aby był on jak najbardziej intuicyjny dla użytkowników. Rozwijamy i usprawniamy te narzędzia, które mają ułatwić pracę naszym klientom.

MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Posiadamy magazyn centralny części zamiennych, modułów i komponentów oraz system tzw. walizek serwisowych, w które wyposażony jest nasz serwis    w terenie.

Chcesz zamówić serwis? Skontaktuj się z nami

Mapa serwisów

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!