O nas

Nasza firma

Koree Sp. z o.o. powstała w 2003 roku w Warszawie. Jesteśmy jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne. Specjalizujemy się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracujemy z największymi sieciami m.in. McDonald’s, Burger King, Dominos Pizza, Pizza Hut, KFC, North Fish, Circle K, Unimot, Jeronimo Martins, Cukiernia Sowa, Żabka, wieloma innymi supermarketami, kawiarniami, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi. Naszymi partnerami są wyłącznie uznani zagraniczni i polscy producenci.

 

Misja i wizja

Koree Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą ukierunkowaną na osiąganie założonych celów. Najwyższą wartością dla nas są nasi Klienci, dlatego misją Koree Sp. z o.o. jest oferowanie najlepszej jakości sprzętu, innowacyjnych rozwiązań i serwisu na terenie całej Polski. Zawsze kierujemy się indywidulanym podejściem do wymagań i potrzeb naszych Klientów, przy czym doskonale znamy i rozumiemy rynek gastronomiczny w Polsce. Cenimy i szanujemy naszych pracowników za ich zaangażowanie w pracę, wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm i pragniemy rozwijać ich umiejętności podczas licznych szkoleń.

 

Sprzedaż i serwis

Nasi pracownicy są grupą profesjonalistów zorientowanych i pracujących dla naszych Klientów. Rozumiemy, że każdy przedsiębiorca, szczególnie w gastronomii, ma wymagania i potrzeby, które wyróżnią jego przedsięwzięcie na tle innych. Dlatego zawsze staramy się przekazać nasze doświadczenie tak, aby nasi klienci mogli poczuć, że są dla nas najważniejsi. Oprócz sprzedaży urządzeń oferujemy profesjonalne wsparcie przy tworzeniu projektów technologicznych. Nasz serwis to doskonałe i niezbędne uzupełnienie oferty. Kontrahenci mogą korzystać z aktywnego panelu serwisowego gdzie rejestracja wszelkich zdarzeń odbywa się automatycznie ze 100% kontrolą etapu wykonania usługi. Dostępna jest Telefoniczna Pomoc Techniczna, a technicy serwisu stale podnoszą umiejętności na licznych szkoleniach. Posiadamy sieć serwisową na terenie całej Polski.

 

Facebook
Instagram