Najlepsze marki w jednym miejscu

Merrychef

Merrychef

Merrychef – innowacyjne piece tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach lokali gastronomicznych

Wkładanie dwóch croissantów z wytrawnym nadzieniem do pieca

W zależności od rodzaju serwowanego jedzenia i wielkości lokalu, każdy bar czy restauracja ma inne potrzeby. Dlatego też marka Merrychef wyspecjalizowała się w produkcji pieców naszpikowanych najnowocześniejszymi funkcjami, w których można przygotować szeroką gamę potraw. Firma Merrychef powstała w 1950 roku, a jej pierwszym osiągnięciem było wyprodukowanie szybkoobrotowych pieców, które odmieniły komfort gotowania w kuchniach i restauracjach na całym świecie. Kolejne urządzenia potwierdzały klasę urządzeń Merrychef, przyspieszając pieczenie i podgrzewanie dań serwowanych gościom lokali gastronomicznych.

Mężczyzna wkładający kanapkę do pieca

 

 

 

 

Piece i mikrofalówka w jednym

Piece konwekcyjne Merrychef zaskoczą Cię swoją wszechstronnością. Dzięki zastosowanej w nich technologii mikrofal umożliwiają upieczenie pysznych rogalików śniadaniowych, a już po chwili służą do grillowania kanapek, odgrzewania potraw czy pieczenia ciast.

conneX – piece na miarę XXI wieku

W ofercie marki Merrychef dostępne są piece konwekcyjno-mikrofalowe conneX, które dzięki połączeniu z Internetem oferują jeszcze łatwiejsze przygotowywanie zaawansowanych potraw. Szefowie kuchni współpracujący z firmą Merrychef zapisali w urządzeniach ponad 100 gotowych przepisów, dlatego szykowanie wykwintnych dań jest w zasięgu nawet nowego personelu Twojej restauracji.

 

 

 

Merrychef eikon® – z myślą o potrzebach małej gastronomii

Linia produktów Merrychef eikon® to piece z mikrofalami do szybkiego pieczenia i odgrzewania potraw. Jednak w ich przypadku masz szeroki wybór modeli o zróżnicowanych gabarytach. Jeśli więc prowadzisz mały bar lub bistro, z łatwością dobierzesz sprzęt, który nie zajmie zbyt wiele miejsca, a pozwoli na serowanie idealnie gorących dań Twoim gościom.

 

 

Polecane produkty

Wkładanie dwóch croissantów z wytrawnym nadzieniem do pieca
Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!