Najlepsze marki w jednym miejscu

Venix

Venix

Venix – zautomatyzowane piece konwekcyjne do piekarni, cukierni i  restauracji

Kuchenny blat na tle komercyjnego pieca konwekcyjnego Venix

Venix jest młodą marką, która może się pochwalić błyskawicznym rozwojem. Pierwsze kroki stawiała w 2013 roku, a po dekadzie na rynku sprzedaje swoje produkty już w 90 krajach na całym świecie i cieszy się ogromną rozpoznawalnością. To jednak nie zatrzymuje przedsiębiorstwa Venix w stałym samodoskonaleniu – chęć proponowania produktów wykorzystujących najnowocześniejsze technologie jest napędzana ciągle rosnącymi potrzebami klientów, którzy pragną zwiększyć wydajność i obroty swoich lokali gastronomicznych. Efektowne wzornictwo, innowacje usprawniające prace i szeroki wybór pieców konwekcyjnych sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na sprzęt Venix do swoich kuchni.

Pieczenie wielu dań jednocześnie na kilku poziomach w czerwonym piecu Venix

 

Oprogramowanie Android

Piece konwekcyjne marki Venix są profesjonalne i nowoczesne. Działają na oprogramowaniu Android z możliwością łączenia z Wi-Fi i z chmurą VENIX oraz są wyposażone w duży, 7-calowy wyświetlacz ułatwiający obsługę. Dzięki temu masz zdalny dostęp do monitorowania pracy pieca, a także do jego diagnostyki z poziomu komputera, tabletu lub smartfonu.

Technologia Self Clean

Czyszczenie ogromnej komory piekarnika bywa wyzwaniem, szczególnie jeśli na jego ściankach znajdują się przypalone resztki jedzenia lub inne zanieczyszczenia utrwalone wysoką temperaturą. Dlatego też w piecach konwekcyjnych Venix znajdziesz funkcję Self Clean, czyli automatycznego czyszczenia, z którym łatwiej zadbasz o higienę profesjonalnego sprzętu do wypiekania.

 

Mężczyzna wyjmujący świeżo upieczone rogaliki z pieca konwekcyjnego Venix

Gniazdo USB

Skomputeryzowane piece konwekcyjne są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Jeśli zechcesz dodać do nich nowe przepisy lub konieczne będzie uaktualnienie oprogramowania, z powodzeniem możesz przenieść potrzebne pliki do urządzenia na nośniku USB. W modelach Venix przygotowany został bowiem uniwersalny port USB.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!