Najlepsze marki w jednym miejscu

Hobart

Hobart

Hobart – wygodniejsze zmywanie w Twoim lokalu gastronomicznym

Doświadczenie budowane od 1883 roku znalazło przełożenie w najwyższej klasy produktach do lokali gastronomicznych. Marka Hobart zajmuje się nimi na szeroką skalę, proponując profesjonalne piece konwekcyjne, grille i inny sprzęt do gotowania, mniejsze urządzenia AGD, jak miksery, blendery, krajalnice czy szatkownice, systemy do uzdatniania i utylizacji odpadów oraz myjki, dzięki którym sprzątanie po gotowaniu staje się łatwiejsze. Jednak największym osiągnięciem marki było otrzymanie w 1886 roku patentu na pierwszą zmywarkę do naczyń i to właśnie te urządzenia stały się główną gałęzią rozwoju tego przedsiębiorstwa – efektem są sprzęty o zróżnicowanym zastosowaniu w pełni odpowiadające potrzebom restauratorów.

Profesjonalna zmywarka Hobart po wymyciu kosza pełnego kieliszków

 

SmartConnect

Przyszłość już dziś może zagościć w kuchniach Twoich restauracji! Urządzenia Hobart łączą się z aplikacją SmartConnect za pośrednictwem sieci Wi-Fi, więc z poziomu smartfonu możesz mieć dostęp do informacji o stanie i działaniu sprzętów, ich poziomie higieny, a także o kodach błędów czy danych na temat kosztów eksploatacji.

Permanent Clean

W przypadku wielu zmywarek przemysłowych konieczne jest wcześniejsze, wstępne umycie naczyń. Zmywarki Hobart dzięki technologii PERMANENT-CLEAN opartej na zaawansowanym systemie filtrowanie samoczynnie usuwają resztki jedzenia, zapewniając pracownikom oszczędność czasu i energii.

 

Otwarta zmywarka z dwoma koszami – w jednym umieszczone są kubki, w drugim talerze

Suszenie TOP-DRY

Użyty w zmywarkach Hobart zasobnik hydro-termiczny po zakończeniu zmywania zamienia wilgotne powietrze w powietrze gorące, które efektywnie suszy znajdujące się w koszach naczynia. Nareszcie koniec z ręcznym wycieraniem talerzy i szklanek.

ROTOR-X

Naczynia wyjęte ze zmywarek Hobart zawsze są perfekcyjnie czyste. Jest to zasługą innowacyjnego systemu myjącego ROTOR-X składającego się z poprzecznych połączonych ramion zmywających HOBART z czterema skrzydłami. Dzięki nim woda dociera do wszystkich zakamarków komory zmywania.

Polecane produkty

Zmywarka z koszem wypełnionym umytymi talerzami
Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!