Najlepsze marki w jednym miejscu
Gastronomia Aktualności

Targi HoReCa SMAKKI – sprawdź i przekonaj się!

Targi HoReCa SMAKKI – sprawdź i przekonaj się!

Wyjątkowe targi branży HoReCa 2024 – nie może Cię tam zabraknać!

Już niebawem odbędą się SMAKKI Gastrotargi 2024 (Smakki – Gastrotargi | Targi dla branży HoReCa). Jest to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć! W związku z tym KOREE, które już od ponad 20 lat istnieje w polskim sektorze urządzeń gastronomicznych,  (Homepage – Koree) razem z naszym niemieckim partnerem – firmą  Welbilt, zaprezentuje najnowsze trendy w dziedzinie urządzeń dla kuchni profesjonalnej.

Zatem – przygotujcie się na fascynującą podróż! Wspólnie pokażemy Wam  najciekawsze i najbardziej aktualne na rynku technologie dla branży HoReCa!

Koniecznie zaplanuj Swoją Wizytę na Stoisku KOREE i Welbilt

Po pierwsze, na miejscu będziecie mieli okazję doświadczyć w pełni zaawansowanych technologicznie urządzeń kulinarnych. Zaprezentujemy piece konwekcyjno-parowe Convotherm, konwekcyjno-mikrofalowe Merrychef oraz płyty indukcyjne Garland. Na szczególną uwagę zasługują piece Convotherm, w których zastosowano technologię z użyciem sztucznej inteligencji, ale o tym więcej w kolejnej części naszego bloga.

Co więcej, Jacek Winiewicz, Szef Kuchni i Corporate Chef Welbilt Inc., poprowadzi niezwykłe pokazy pieców i płyt, dzieląc się swoją wiedzą praktyczną. Będziemy przyrządzać różne produkty, aby pokazać Wam szeroką gamę zastosowań zaprezentowanych przez nas . Zarówno Jacek i cały nasz zespół z chęcią odpowie także na wszystkie pytania techniczne i związane z zakupem oraz instalacją sprzętu kuchennego.

Kawa dla Koneserów – Ekskluzywne Ekspresy na Stoisku KOREE

Po drugie, dla miłośników kawy także przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Na stoisku KOREE i Welbilt będziesz mógł zapoznać się na przykład, z ekspresami automatycznymi Thermoplan, ekspresami tradycyjnymi La Marzocco oraz młynkami do kawy Mazzer. Na specjalną uwagę zasługuje tutaj model BW4 CTS, który został oficjalnie wybrany na Mistrzostwach Świata Latte Art. Po raz pierwszy zostanie on zaprezentowany ”na żywo” w Polsce, gdzie na Waszych oczach będziemy testować jego możliwości. Ponadto, o oprawę smakową zadba nasz doświadczony barista, który z chęcią przygotuje Waszą ulubioną kawę, niezależnie czy będzie to ulubione espresso czy latte na mleku owsianym. 

Doskonale dopasowane do Twoich potrzeb – technologia Welbilt w praktyce

Po trzecie, urządzenia Welbilt, dostępne na stoisku KOREE, w pełni opierają się na nowoczesnej technologii. Oto kilka propozycji, które mogą idealnie wpasować się w różne potrzeby kuchni profesjonalnej, na przykład:

  • Piece konwekcyjno-parowe Convotherm maxx lub maxx pro – doskonały stosunek ceny do jakości, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji dla maksymalnej efektywności i minimalnego marnowania żywności.
  • Model Convotherm mini – idealny dla mniejszych lub mobilnych kuchni oraz obsługi menu à la carte.
  • Kompaktowy piec konwekcyjno-mikrofalowy Merrychef conneX – szybki i efektywny, stworzony z myślą o kawiarniach i snack-barach.
  • Kuchenki Garland INSTINCT – wysoce wydajna i energooszczędna technologia indukcji.
Na koniec: zaplanuj swoją wizytę i umów się z nami na spotkanie

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań dla kuchni profesjonalnej, nie przegap stoiska KOREE i Welbilt na SMAKKI Gastrotargi 2024.  Będziemy tam, aby doradzić Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu . A zatem – przyjdź, sprawdź, przekonaj się poznaj nasze portfolio! Do zobaczenia na stoisku B11!

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!