Najlepsze marki w jednym miejscu
Ekspresy

Automatyczny ekspres do kawy Thermoplan BW4 CTS – oto on!

Thermoplan BW4 CTS

Automatyczny ekspres do kawy Thermoplan BW4 CTS – oto on!

 Nowość i innowacja w branży HoReCa.

Automatyczny ekspres do kawy Thermoplan – oto on! (Thermoplan AG : Swiss Quality Coffee Equipment) , szwajcarski gigant produkcji ekspresów do kawy, rzadko prezentuje nowe produkty. Jednakże, gdy już to robi, jest to powód do radości dla całej branży. Po wielu godzinach pracy inżynierów i ekspertów, wreszcie pojawiła się premiera ich najnowszego dzieła: Automatyczny ekspres do kawy BW4 CTS – oto on! Pełnowymiarowy automatyczny ekspres do kawy, ale przede wszystkim z wbudowaną dyszą i funkcją spieniania mleka! To połączenie precyzji, wydajności i mocy w jednym. Co więcej, premiera podczas targów Host w Mediolanie i SMAKKI w Warszawie (Smakki – Gastrotargi | Targi dla branży HoReCa) wywołała ogromne zainteresowanie kawoszy na całym świecie.

Rewolucja na Mistrzostwach Świata w Sztuce Latte Art 2024-2027!

To urządzenie jest tak wyjątkowe, że nawet najbardziej wymagający miłośnicy kawy nie mogą się mu oprzeć. Z tego właśnie powodu Specjalistyczne Stowarzyszenie Kawy (SCA – ) z dumą ogłosiło, że Thermoplan Black&White4 CTS został oficjalnie wybrany jako urządzenie do kawy podczas Mistrzostw Świata w Sztuce Latte w latach 2024-2027. Co więcej, to historyczne wydarzenie, bo po raz pierwszy w historii mistrzostw kawowych, w pełni automatyczny ekspres został dopuszczony do konkursu!

 

Zdjęcie: thermoplan.com

 

ekspres do kawy Thermoplan BW4 CTS (zdjęcie: Thermoplan.com)

THERMOPLAN – REWOLUCJA NA RYNKU EKSPRESÓW DO KAWY

Wyobraź sobie idealne cappuccino lub latte macchiato… Prawdopodobnie widzisz w swojej głowie tę pyszną, kremową piankę na wierzchu filiżanki. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, wprowadzono automatyczny ekspres do kawy Thermoplan BW4 CTS – dokładnie to, czego potrzebujesz!

Co więcej, ekspresy marki Thermoplan są znane z doskonałej jakości pianki mlecznej, a teraz, dzięki Black&White4 CTS, każdy może doświadczyć tego magicznego smaku. Ponadto, to urządzenie pozwala zarówno baristom, jak i pracownikom bez doświadczenia na spienienie mleka i uzyskanie idealnej pianki mlecznej! Dzięki temu, ostatecznie pianka zawsze będzie miała tę samą, powtarzalną jakość.

 

Zdjęcie: thermoplan.com

Kilka najważniejszych cech ekspresu BW4 CTS:

Dlaczego warto zainteresować się tym urządzeniem? Przyjrzyjmy się bliżej unikalnym cechom, które sprawiają, że ten ekspres jest wyróżniającym się modelem w swojej kategorii, a są to na przykład:

1. Funkcja AutoSteam 

Funkcja AutoSteam Barista nie pozostawia nic przypadkowi. Dzięki AutoSteam precyzyjnie dozuje ilość powietrza, aby uzyskać pożądaną konsystencję pianki w dzbanku. Czujnik pomaga osiągnąć idealną temperaturę dla każdego produktu.

2. Funkcja AirSteam® 

Funkcja AirSteam® to nasza tajna broń do uzyskania perfekcyjnej pianki mlecznej. Dzięki innowacyjnym technologiom, mleko jest spieniane w pełni automatycznie, co pozwala uzyskać idealną konsystencję. W związku z tym efekt jest stały i powtarzalny, dzięki czemu każde cappuccino będzie sukcesem, nawet bez doświadczenia baristy.

3. Funkcja Purge

Funkcja Purge – ta funkcja służy do czyszczenia dyszy parowej przed i po użyciu a zatem ekspres jest gotowy do przygotowania kolejnego napoju w mgnieniu oka.

4. Mycie

Ekspres wyposażony jest w automatyczny system czyszczenia, który jest już wcześniej zaprogramowany. Pełny cykl czyszczenia trwa zaledwie około 10 minut. Dzięki zastosowaniu kluczy czyszczących, proces staje się prostszy, a dozowanie środków czyszczących jest precyzyjne. Co więcej, zewnętrzne czyszczenie ekspresu można przeprowadzić łatwo przy użyciu powszechnie dostępnych, łagodnych środków czyszczących i miękkiego ręcznika papierowego.

5. Główne cechy ekspresu:

  • wydajność to 240 espresso/200 kaw czarnych, 140 cappuccino

  • modułowa budowa

  • ekran dotykowy 10 cali

  • intuicyjna obsługa

  • zintegrowana dysza do spieniania mleka

Podsumowując – Ekspres Thermoplan BW4 CTS stanowi wielką innowację w branży HoReCa. Jeśli chcesz przekonać się, jak działa w praktyce -zapraszamy do naszego Showroom’u Koree! Co więcej, nasz Zespół Handlowy z chęcią zaprezentuje wszystkie funkcje tego wyjątkowego urządzenia! Napisz do nas na: handlowy@koree.pl.

WYBIERAJ ŚWIADOMIE – więcej na: Thermoplan BW4 CTS – Koree


Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o naszej ofercie

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
 • Obraz
 • SKU
 • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!