Najlepsze marki w jednym miejscu
Ekspresy

Aplikacja La Marzocco Home

Linea-Mini-connected-machine-white-mała-z-napisem

Aplikacja La Marzocco Home

Od 1927 roku La Marzocco jest liderem w dziedzinie produkcji ekspresów do kawy, oraz innowacyjnych rozwiązań w młynkach do kawy. Od ponad 90 lat każdy ekspres do kawy La Marzocco został zmontowany ręcznie we Florencji we Włoszech, a dziś La Marzocco można znaleźć w najlepszych kawiarniach i restauracjach na całym świecie.

3 marca 2020 r. La Marzocco dokonało wyjątkowego wyczynu – wprowadzając aplikację mobilną La Marzocco Home dedykowaną do ekspresów do kawy Line Mini oraz GS3 – połączyło świat kawy z Internetem.

Znakomitej jakości ekspresy polubili domowi entuzjaści kawy i  to do nich skierowana jest aplikacja.  Będą  mogli  cieszyć się najwyższą jakością kawy wykorzystując profesjonalne i piękne urządzenia La Marzocco, dzięki aplikacji dostaną stały dostęp do interaktywnych wydarzeń i szkoleń z całego świata.

Za pośrednictwem tej nowej aplikacji „La Marzocco Home” entuzjaści  domowego espresso mogą mieć stały kontakt z kultowym ekspresem Linea Mini  lub GS 3  w sposób, który do niedawna nie był jeszcze możliwy.

Podczas korzystania z aplikacji, ekran telefonu staje się nowym wyświetlaczem ekspresu, co ułatwia i bardziej intuicyjnie dostosowuje parametry parzenia kawy, takie jak temperatura i czas preinfuzji.

Ten strategiczny projekt stanowi nowy kamień milowy w cyfrowej transformacji prowadzonej  przez firmę La Marzocco. Zawdzięczamy to firmom Cisco i Softec, które wyznaczają trendy na rynku IOT (sieć połączonych ze sobą przedmiotów = Internet przedmiotów)  i projektowania Customer Experience.

Internet przedmiotów umożliwia kompleksowe gromadzenie danych w czasie rzeczywistym i szybką ich analizę, która  przewiduje konieczną konserwację ekspresu aby zawsze zapewnić, doskonałą jakość napoju.

Dzięki tej  aplikacji smartfon może służyć jako pilot do włączania / wyłączania urządzenia, aktywowania i tworzenia cotygodniowych harmonogramów pracy dla Linea Mini i GS3. W ten sposób możemy rozgrzać urządzenie i przygotować je do pracy w odpowiednim momencie, bez zbędnego marnowania energii i czasu.

W sekcji wiadomości znajduje się panel  do sprawdzania ciągle ewoluującego świata La Marzocco Home, do oglądania samouczków, a także dostęp do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które pomogą i nauczą jak zaparzyć optymalną filiżankę espresso.

„Poprzez połączenie ekspresu z aplikacją dążymy do wypełnienia luki między producentem, a użytkownikiem końcowym naszych ekspresów. Home barista staje się prekursorem, cyfrowym rzemieślnikiem, łączącym kombinację technologii i kunsztu dla rzeczywistego  zaparzania ulubionej filiżanki kawy ” – stwierdza prezes, Guido Bernardinelli.

#lamarzoccohome #lmhomeapp @lamarzocco @lamarzoccohome

* Jest również możliwość zainstalowania zestawów modernizacyjnych aby podłączyć aplikację do istniejących maszyn La Marzocco Home.

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!