Najlepsze marki w jednym miejscu

Prince Castle

Prince Castle

Prince Castle – innowacyjne rozwiązania zwiększające wydajność przyrządzania jedzenia w lokalach gastronomicznych

Wielomodułowy system przechowywania żywności Prince Castle

Prowadzenie działalności gastronomicznej wiąże się z wieloma wyzwaniami. Wszystkie są doskonale znane marce Prince Castle, która dokłada wszelkich starań, by przygotowywanie jedzenia i napojów przebiegało sprawnie, wygodnie i efektywnie. Kolekcja produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo jest wynikiem wielu lat poznawania rynku i potrzeb pracujących w branży osób. Marka zdobywa doświadczenie już od 1955 roku i przekuwa je na coraz to nowe rozwiązania pomagające zwiększać zyski z prowadzenia lokali gastronomicznych.

Otwarty toster, na którym są opiekane połówki bułek

 

Akcesoria dla gastronomii

Czas to pieniądz, szczególnie w gastronomii. Dlatego też marka Prince Castle przygotowała szeroką gamę krajalnic do produktów spożywczych, które usprawniają szykowanie sałatek i innych dań. Oprócz nich oferta zawiera także różnego rodzaju dyspensery, np. do ciasta, sosów czy masła, które również pomagają oszczędzać cenne sekundy przy składaniu burgerów i robieniu innych dań.

Efektywne serwowanie jedzenia

Urządzenie do gotowania jajek, profesjonalne tostery do opiekania sporej liczby porcji pieczywa jednocześnie, zaawansowane grille elektryczne czy urządzenia do masowego smażenia burgerów. Z takimi sprzętami wydajność każdego miejsca z szybkim jedzeniem od razu wzrasta!

 

Profesjonalny grill elektryczny z ikonami przygotowanych na nim potraw

Systemy przechowywania

Wieloskładnikowe jedzenie, jak burgery czy knysze, można przygotowywać łatwiej, dzięki dopracowanym systemom do przechowywania różnych składników. Specjalne pojemności pozwalają im zachować świeżość na dłużej, a przy tym zapewniają łatwy dostęp podczas szykowania kolejnych porcji.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!