Najlepsze marki w jednym miejscu

Modbar

Modbar

Modbar – innowacyjny system do parzenia kawy

Modbar to stosunkowo młoda, lecz dynamicznie rozwijająca się marka profesjonalnych ekspresów do kawy, która powstała z inicjatywy dwóch zapalonych muzyków – Corey’a Waldrona oraz Arica Forbinga. Pomysł stworzenia rewolucyjnych ekspresów z mechaniką ukrytą pod blatem kiełkował w nich już od najwcześniejszych lat XXI wieku, jednak firma Modbar LLC narodziła się dopiero 1 marca 2012 roku. Modbar ściśle współpracuje z marką La Marzocco, która dzieli się bogatym doświadczeniem i niezawodnymi technologiami. Właśnie dlatego możliwe jest tworzenie innowacyjnych ekspresów, zyskujących coraz większą popularność w gastronomicznym świecie.

Ekspresy do kawy na drewnianym blacie w nowoczesnej kawiarni

 

Technologia podblatowa

Ekspresy do kawy Modbar to najlepszy wybór do kawiarni, które stawiają nie tylko na najwyższą jakość serwowanych napojów, ale również na bezpośredni kontakt z klientem. Cały mechanizm ekspresu jest ukryty pod blatem, a na zewnątrz widoczne są tylko „krany”, z których wypływa aromatyczna kawa.

Modułowy system

Marka Modbar stworzyła system składający się z modułów, które mogą ze sobą współpracować lub działać niezależnie od siebie. Wybierz stację do espresso i doposaż ją w stację do pary wodnej lub też postaw na niezwykły smak kaw z modułu pour-over, czyli dripa wydobywającego ze zmielonych ziaren maksimum aromatu.

 

Moduł profesjonalnego ekspresu do kawy pour-over na drewnianym blacie

Perfekcyjne dopasowanie

Stwórz kawiarnię, która będzie miejscem dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach. Pomogą Ci w tym profesjonalne ekspresy do kawy Modbar, których wygląd możesz skonfigurować samodzielnie. Wybierz kolor uchwytów oraz wykończenie każdego z modułów i sprawdź, jak zaprezentują się na Twoim blacie.

 

 

Stacja parowa należąca do systemu nowoczesnych ekspresów do kawy Modbar

Powtarzalna jakość kawy

Ekspresy do kawy Modbar gwarantują niezawodny smak i aromat każdej przygotowywanej filiżanki naparu – nawet jeśli jest to pierwsza kawa parzona danego dnia lub też jednak z kolejnych serwowanych w przeciągu kilkunastu minut. Urządzenia marki Modbar gwarantują stabilność temperaturową wody bez względu na intensywność eksploatowania ekspresów.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!