Najlepsze marki w jednym miejscu

Garland

Garland

Garland – szybsze i oszczędniejsze gotowanie dzięki innowacyjnym sprzętom o profesjonalnym zastosowaniu

Mężczyzna obsługujący duże urządzenie gastronomiczne

Postaw na doświadczenie budowane od ponad 150 lat! Marka Garland stawiała pierwsze kroki w małej odlewni w Detroit, która w 1873 roku przekształciła się w firmę Michigan Stove i wyprodukowała ponad 200 rodzajów pieców pod nazwą GARLAND. W 1955 nazwę Garland kupiło przedsiębiorstwo Welbilt Company i przeniosło linię produkcyjną do Maspeth w stanie Nowy Jork. Przez te wszystkie dekady, aż do dnia dzisiejszego, marka z pasją i zaangażowaniem sięga po coraz to nowe rozwiązania, oferując najwyższej klasy sprzęt do gastronomii. Piekarniki, frytownice, płyty indukcyjne, grille i zaawansowane, rozbudowane systemy do gotowania to tylko część asortymentu Garland, w który możesz wyposażyć kuchnię swojej restauracji.

Kobieta smażąca burgery na dużym grillu klapowym Garland

 

 

Unikatowa technologia indukcyjna

Jednym z ciekawszych pomysłów marki Garland było stworzenie płyt indukcyjnych, na których bezpośrednio smaży się rozmaite dania. Takie rozwiązanie to większa oszczędność energii i czasu, ponieważ już nie trzeba czekać, aż patelnia czy garnek się rozgrzeją – od razu można zacząć efektywne gotowanie! Dostępne są różne serie płyt indukcyjnych: wygodne i łatwe w obsłudze modele nablatowe, linia Wok do przyrządzania dań kuchni azjatyckiej, efektywna i energooszczędna zarazem seria Griddle, czy też płyty do podgrzewania jedzenia, zapewniające stałą, kontrolowaną temperaturę.

Wydajne grille klapowe

Podczas pracy na kuchni liczy się czas – Twoi goście nie mogą zbyt długo czekać na zamówione dania. Dlatego wybór grilla klapowego do gastronomii to zawsze strzał w dziesiątkę. Taki sprzęt pozwala na skrócenie czasu smażenia burgerów, kiełbasek i innych dań nawet o połowę. Warto zaznaczyć, że dostępne są większe i mniejsze warianty grillów, więc można łatwo dobrać odpowiedni model do wielkości kuchni w Twoim lokalu.

 

Burgery w grillu klapowym smażone z obu stron jednocześnie

Innowacje do gastronomii

Marka Garland oferuje szeroki wybór pieców, frytownic, kuchenek nablatowych i wielu innych sprzętów, jednak proponuje także kompleksowe rozwiązania. Wyspy do gotowania Garland mogą zawierać wszystkie sprzęty, jakich potrzebujesz do przyrządzania dań dla swoich gości. To świetny wybór do dużej kuchni, którą urządzasz od zera.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!