Najlepsze marki w jednym miejscu
Aktualności

Innowacja w handlu

retail-960

Innowacja w handlu

Sukces firmy Koree podczas jubileuszowej 10 edycji Targów RetailShow


Przez dwa dni listopada 2019 targi RetailShow były miejscem, gdzie ponad 200 wystawców prezentowało najnowsze rozwiązania dla sieci handlowych i sklepów. Odwiedzający wzięli udział w szeregu prelekcji i warsztatów, które inspirowały do działania, poszerzały wiedzę i dostarczały odpowiedzi na nurtujące branżę pytania.

 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2019 zakończyły się sukcesem dla organizatorów targów, o czym świadczy ponad 5000 przedstawicieli sieci handlowych, którzy poświęcili swój czas, by zapoznać się z propozycjami wystawców, wziąć udział w konferencji Retail Congress czy w wykładach w Retail Innovations Theatre.

Miło nam też poinformować, że firma Koree Sp. z o.o. również odniosła sukces. Przez komisję konkursową został doceniony AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY THERMOPLAN BLACK&WHITE 4 z oferty firmy Koree i otrzymał tytuł Innowacja Handlu 2019.

Firma Koree Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii: URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE.

AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY THERMOPLAN BLACK&WHITE 4, to jest już czwarta generacja automatycznych ekspresów do kawy marki THERMOPLAN, które produkowane są w Szwajcarii, a docenianie na całym świecie!

Zalety tych ekspresów, to :
– duży kolorowy ekran dotykowy,
– łatwa intuicyjna obsługa,
– LatteArtist – pierwszy na świecie opatentowany system „malowania na mleku”,
– opatentowany system spieniania mleka – aksamitna pianka i perfekcyjna konsystencja,
– duża lodówka na mleko,
– budowa modułowa,
– zintegrowany system telemetrii,
– system automatycznego czyszczenia,
– system oszczędzania energii,
– unikalny design,
– duża elastyczność przy konfiguracji,
– automatyczny system mycia “tablet cleaning circuit”(zgodny ze standardami HACCP

Zapewnienie lepszej obsługi klienta, zarówno cyfrowej, jak i w sklepach, ma kluczowe znaczenie w realizacji celu, jakim jest zatrzymanie lub powrót kupującego, a także pozyskanie nowych klientów przez supermarkety i sklepy.

Podczas targów zaprezentowano całą gamę produktów, które rozwiązują problemy sieci handlowych: od drukowania poprzez nowoczesne, odporne na upadki terminale i tablety oparte na najnowocześniejszych systemach operacyjnych, aż po urządzenia sprawiające, że oczekiwania klientów będą zaspokojone w możliwie największym stopniu. Tutaj właśnie jest miejsce na oferowane przez firmę Koree ekspresy, które zapewnią doskonałą kawę w szybkim czasie dla klientów sieci handlowych.

Nie można też zapominać o znaczeniu odpowiedniej aranżacji wnętrz i konieczności wprowadzania zmian wyglądu sklepu w zależności od formatu, lokalizacji i profilu klienta. Automatyczne ekspresy marki Thermoplan charakteryzuje unikalny design. To jest ciekawy przykład jak w prosty sposób poprzez zainstalowanie takiego ekspresu w przestrzeni sklepowej, można wprowadzić udogodnienia dedykowane konkretnym grupom klientów, a jednocześnie zapewnić elegancką aranżację wnętrza.

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!