Najlepsze marki w jednym miejscu

Winston

Winston

Winston – tworzenie sprzętu gastronomicznego z pasją i ponadpięćdziesięcioletnim doświadczeniem

Kurczak smażony w ciśnieniowej frytownicy Winston

Początki marki Winston sięgają końcówki lat 60. XX wieku, a konkretnie roku 1967. To właśnie wtedy Winston Shelton wraz ze swoim bratem Naamanem otworzyli innowacyjny warsztat z inżynierskimi prototypami Engineering Prototype Services. Pierwszym ważnym wynalazkiem przedsiębiorstwa była ciśnieniowa frytownica Collectramatic®. Marka przyjmuje miano Winston Industries w 1984 roku i rozpoczyna szerokie badania i produkcję kuchenek typu Cook and Hold, czyli do pieczenia i podtrzymywania temperatury żywności. Późniejsze lata to stały rozwój i rozszerzenie dystrybucji produktów marki Winston na aż 120 krajów na całym świecie.

Piekarnik z funkcją podtrzymywania temperatury z otwartymi drzwiczkami

 

 

 

 

Ciśnieniowe frytkownice Collectramatic®

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny i chcesz umieścić w karcie dań frytki oraz smażonego na głębokim tłuszczu kurczaka, potrzebna Ci będzie profesjonalna frytownica. Marka Winston przygotowała szeroką ofertę modeli ciśnieniowych Collectramatic®, dzięki którym jedzenie jest perfekcyjnie chrupiące z zewnątrz, ale w środku pozostaje  miękkie i soczyste.

Technologia CVap®

CVap® to skrót od Controlled Vapor Technology, oznaczający technologię kontrolowanej pary. Pozwoliła ona stworzyć system podwójnego ogrzewania za pomocą ciepła wilgotnej pary i suchego powietrza do utrzymywania odpowiedniej do serwowania temperatury i tekstury żywności.

 

 

 

 

Profesjonalne piekarniki z funkcją podgrzewania żywności

Podgrzewanie żywności

Technologia CVap® pozwoliła na stworzenie całej linii urządzeń do podgrzewania gotowej żywności – okazują się one nieodzowne w lokalach, w których panuje duży ruch, a każdy z klientów liczy na szybkie wydanie jedzenia. Marka Winston oferuje więc zarówno specjalne szafki i szuflady podgrzewające, jak i specjalne piekarniki, w których można gotować i utrzymywać pożądaną temperaturę potraw.

 

 

Polecane produkty

Kurczak smażony w ciśnieniowej frytownicy Winston

Poznaj resztę produktów
od Winston

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!