Najlepsze marki w jednym miejscu

True

True

True – zaawansowane urządzenia chłodnicze: od podblatowych lodówek, przez szafy chłodzące i mrożące, po specjalistyczne stoły chłodnicze

Szafa chłodnicza i podblatowe chłodziarki oraz zamrażarki

Marka True stawiała pierwsze kroki w 1945 roku, kiedy jej założyciel Robert (Bob) J. Trulaske wrócił z II wojny światowej. Przebywając w barze, wpadł na pomysł stworzenia lodówek o przeznaczeniu komercyjnym, które umożliwią schładzanie jedzenia i napojów. Od idei szybko przeszedł do działania, angażując w nie pozostałych członków rodziny, by po niedługim czasie zaprezentować pierwsze agregaty chłodnicze do lokali gastronomicznych. Od tamtej pory marka rozwija swój asortyment, kładąc nacisk nie tylko na najwyższą funkcjonalność urządzeń, ale też na minimalny ślad węglowy powstający podczas ich produkcji i eksploatacji.

Wypełniony jedzeniem stół chłodniczy w kuchni gastronomicznej

 

 

 

 

Chłodziarki i zamrażarki podblatowe

W każdym lokalu gastronomicznym warto mieć najczęściej używane produkty zawsze pod ręką. Właśnie dlatego podblatowe chłodziarki i zamrażarki True cieszą się tak ogromną popularnością. Sięgaj po potrzebne składniki deserów, schłodzone napoje dla klientów i inne produkty, nie przerywając pracy.

Profesjonalne szafy chłodnicze

Szafy chłodnicze i mroźnicze marki True to obowiązkowy wybór do dużych restauracji i stołówek. Pozwalają na swobodne przechowywanie sporych ilości jedzenia w optymalnych warunkach, co wydłuża ich świeżość i przydatność do spożycia. Dzięki nim wszystkie potrzebne składniki do potraw zawsze będą dostępne na zapleczu.

 

 

 

 

Profesjonalna kuchnia z szafami chłodniczymi i chłodziarkami podblatowymi True

Stoły chłodnicze o specjalistycznym zastosowaniu

Do lokali ukierunkowanych na serwowanie jednego rodzaju dań doskonały rozwiązaniem są stoły chłodnicze True. Do wyboru masz np. specjalistyczny stół do pizzy lub sałatek, które zostały przygotowane z myślą o tych konkretnych daniach. W związku z tym mają odpowiednią budowę i liczbę przegródek, co ułatwia szybsze przyrządzanie potraw.

Z troską o środowisko

Marka True skupia się nie tylko na potrzebach klientów, ale również na trosce o cały świat. Dlatego w urządzeniach chłodniczych stawia na rozwiązania najbardziej przyjazne środowisku. W swoich urządzeniach wykorzystuje czynnik chłodniczy R290, który nie niszczy warstwy ozonowej i jest ponad 1300 razy bezpieczniejszy dla środowiska od czynników chłodniczych HFC.

 

 

Polecane produkty

Szafa chłodnicza i podblatowe chłodziarki oraz zamrażarki
Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!