Najlepsze marki w jednym miejscu

Thermoplan

Thermoplan

Thermoplan – szwajcarska precyzja w produkcji profesjonalnych ekspresów automatycznych do kawy

Założona w 1974 roku przez Esther i Domenica Steinerów marka Thermoplan debiutowała na rynku jako producent urządzeń do ubijania śmietany i spieniania mleka. W 1995 roku firma wykorzystała swoje doświadczenie, aby stworzyć bezkonkurencyjne na rynku, profesjonalne, automatyczne ekspresy do kawy. Potencjał marki Thermoplan został błyskawicznie zauważony przez branżę gastronomiczną, czego efektem było nawiązanie trwającej do dziś,  współpracy z jedną z największych sieci kawiarni na całym świecie: Starbucks.

Siedziba marki Thermoplan - nowoczesny budynek umiejscowiony w zielonym otoczeniu

Przez lata marka zajmowała się doskonaleniem technologii i zaskakiwała rynek coraz to nowymi rozwiązaniami. W 2007 roku firma zaprezentowała w pełni automatyczny ekspres umożliwiający przygotowywanie zimnej pianki do kawy za pomocą jednego przycisku. Z kolei w 2017 roku wprowadzono na rynek najwęższy, automatyczny ekspres do kawy w historii firmy Thermoplan oraz zaprezentowano system telemetryczny ThermoplanConnect, który wprowadził biznes kawowy w zupełnie nowy, cyfrowy świat zarządzania urządzeniami.

Thermoplan Connect

Popraw jakość kawy i zwiększaj zyski dzięki Thermoplan Connect. Ta nowoczesna technologia pozwala na zdalny dostęp do informacji o pracy urządzenia. Możesz więc gromadzić dane ze wszystkich ekspresów Thermoplan w swoich lokalizacjach, jak i wysyłać do nich nowe receptury czy zdalnie wprowadzać zmiany wizualne na ekranie urządzenia. Za pomocą jednego kliknięcia dokonasz analizy szczytów sprzedaży i przewidzisz trendy. Stan ekspresu widoczny jest w czasie rzeczywistym.

Zbliżenie na przygotowywanie mlecznej pianki do kawy z ekspresu

Rewolucyjny system mleczny

Marka Thermoplan zaczynała od produkcji spieniaczy do mleka. Nic więc dziwnego, że technologie tworzenia mlecznej pianki w ekspresach do kawy tej marki są na najwyższym poziomie. Możliwe jest uzyskiwanie pianki o doskonałej konsystencji w wersji zimnej i gorącej.

Ekonomiczne rozwiązania

Jeśli zależy Ci na najwyższej wydajności sprzętu, oszczędności materiałów i mniejszym marnowaniu żywności, ekspresy Thermoplan spełnią Twoje oczekiwania. System mleczny skonstruowany jest tak aby redukować ilość odpadów, a w przypadku kawy osiągana jest maksymalna wydajność ekstrakcji. Dodatkowo wszystkie urządzenia Thermoplan charakteryzują się ciągłym wzrostem efektywności energetycznej. Wszystko to dla Twojego większego zysku.

W trosce o środowisko

Thermoplan jest odpowiedzialną marką myślącą nie tylko o kliencie, ale też o wpływie, jaki ma na środowisko naturalne. Dlatego też od 2022 roku produkcja urządzeń oparta jest w 100% na energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł przy jednoczesnej maksymalizacji recyklingu odpadów. Warto wspomnieć także o celach przedsiębiorstwa: do 2030 roku planowana jest redukcja zużycia wody o 50% oraz redukcja o 50% emisji CO.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!