Najlepsze marki w jednym miejscu

Smeg

Smeg

Smeg – technologiczne wsparcie dla lokali gastronomicznych Made in Italy

Początki marki Smeg sięgają końcówki lat 50. ubiegłego wieku. Vittorio Bertazzoni otwiera w 1948 roku w małej miejscowości Guastalla przedsiębiorstwo trudniące się emaliowaniem i obróbką metali. Już po niespełna dekadzie działalność firmy rozszerza się i w 1956 roku zaprezentowana zostaje pierwsza kuchnia wolnostojąca Elisabeth. Lata 60. to kolejne milowe kroki w zakresie wzbogacania asortymentu marki Smeg – zaczyna się produkcja pralek i zmywarek, które na zawsze odmieniają komfort codziennego prowadzenia gospodarstw domowych. Od 1982 roku zaczęto produkować sprzęty mające stanowić wsparcie dla lokali gastronomicznych i od tamtej pory marka niezmiennie osiąga sukcesy na tym polu pod szyldem Smeg Foodservice.

Zmywarka Smeg z uchylonymi drzwiami i koszem wypełnionym talerzami

 

Profesjonalne zmywarki

Zmywarki Smeg Foodservice różnią się od zmywarek używanych w gospodarstwach domowych. Przebijają je pojemnością, wydajnością czy zastosowaniem. Wśród nich znajdziesz modele przeznaczone do mycia szkła, umożliwiające dezynfekowanie naczyń w wysokich temperaturach, czy pozwalające na mycie dużych elementów, np. blach do pieczenia.

Wyjątkowe wypieki cukiernicze
i piekarnicze

Piece konwekcyjne, piece konwekcyjno-parowe i piece wielofunkcyjne to niezbędne wyposażenie cukierni, piekarni oraz lokali gastronomicznych serwujących pieczone dania śniadaniowe czy obiadowe. Łatwość obsługi urządzeń Smeg Foodservice idzie w parze z ich niezawodnym działaniem i precyzyjnym, równomiernym wypiekaniem każdej potrawy.

 

Otwarty piec konwekcyjny z kilkuwarstwową szybą

Inne sprzęty do lokali gastronomicznych

Oferta marki Smeg obejmuje także profesjonalne schładzarki szokowe, minibary sprawdzające się w wyposażaniu hotelowych apartamentów, okapy wyciągowe oraz akcesoria do zmywarek i pieców.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!