Najlepsze marki w jednym miejscu

Onnera

Onnera

Onnera – grupa biznesowa zrzeszająca popularnych na całym świecie producentów sprzętu gastronomicznego

Infografika pokazująca, jakie marki wchodzą w skład grupy Onnera

Onnera to grupa biznesowa skupiająca w sobie wiele popularnych marek zajmujących się produkcją urządzeń do sektora gastronomicznego, pralniczego oraz chłodniczego. Wśród nich znajdują się popularne firmy, jak Inoxfera, Asber, Edenox, Efficold, Danube, Domus oraz Primer, a w ostatnim czasie również Fagor. Tak szeroka współpraca pozwala na pozyskiwanie jeszcze większych zasięgów i dzielenie się doświadczeniem fachowców od lat pracujących nad ulepszaniem działania profesjonalnych sprzętów. Obecnie grupa działa na całym świecie – sprzedaje produkty na 5 kontynentach, posiada 9 zakładów produkcyjnych, w tym w Hiszpanii, Francji, Polsce i Meksyku oraz zatrudnia ponad 2.200 specjalistów.

Obraz dzielony na 4 części: przedstawiający chłodziarkę, zmywarkę, płytę gazową i ladę chłodniczą

 

Sprzęt dla gastronomii

Jednym z sektorów, w których działa Onnera, jest gastronomia. Skupiające się w tej grupie biznesowej firmy oferują coraz to nowe rozwiązania usprawniające pracę przy gotowaniu i podawaniu jedzenia. Bogaty asortyment kuchenek, pieców, zmywarek oraz chłodziarek w pełni zaspokaja potrzeby dużych, średnich i małych lokali gastronomicznych.

Rozwiązania chłodnicze

Grupa biznesowa Onnera to również sprawdzone rozwiązania do prawidłowego przechowywania mrożonek i świeżej żywności, jak i eksponowania napojów i innych produktów przeznaczonych na sprzedaż. Oferta sprzętowa jest bardzo szeroka, dlatego każdy przedsiębiorca znajdzie w niej urządzenia na miarę własnych potrzeb.

Polecane produkty

Obraz dzielony na 4 części: przedstawiający chłodziarkę, zmywarkę, płytę gazową i ladę chłodniczą

Poznaj resztę produktów
od Onnera

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!