Najlepsze marki w jednym miejscu

Multiplex

Multiplex

Multiplex – urządzenia do serwowania napojów gazowanych
i niegazowanych

Cola nalewana do szklanki z dystrybutora napojów Multiplex

Chcesz, by klienci w Twojej restauracji mieli nieograniczony dostęp do ulubionych napojów gazowanych i niegazowanych? W takim razie poznaj asortyment marki Multiplex, która od lat specjalizuje się w produkcji prawdziwych minifabryk do dystrybuowania uwielbianych na całym świecie soków i napojów z bąbelkami. Multiplex przez cały czas swojego rozwoju pozostawał blisko klienta – uważnie wsłuchiwał się w jego potrzeby, by wprowadzać w swoich sprzętach innowacje gwarantujące jeszcze wygodniejsze i wydajniejsze serwowanie napojów klientom. 

Kobieta nalewająca napoje do szklanek z dużego dystrybutora Multiplex

 

Większa elastyczność wyboru

Urządzenia marki Multiplex to profesjonalne dystrybutory schłodzonych napojów typu postmix. Można do nich wybrać kilka różnych syropów typu bag-in-box, które pozwolą na przygotowywanie najczęściej wybieranych przez Twoich gości napojów z bąbelkami lub bez. Napoje są mieszane z wodą na bieżąco, dzięki czemu w momencie podania są świeże i idealnie schłodzone.

Oszczędność i ekologia

Dystrybutory do napojów Multiplex to ogromna oszczędność dla Twojego biznesu oraz lepsze rozwiązanie dla środowiska. Już nie musisz zamawiać całych ciężarówek ze skrzynkami z napojami w butelkach lub kartonach, a tym samym produkować dodatkowych odpadów po opakowaniach. Zyskasz także więcej miejsca na zapleczu i w samej restauracji, ponieważ unikasz konieczności wstawiania dużej witryny chłodzącej na napoje.

 

Uśmiechnięty mężczyzna wybiera napój na kompaktowym dystrybutorze Multiplex

Zaawansowany sprzęt do małych lokali

Nawet jeśli prowadzisz foodtruck lub małe bistro, znajdziesz w nim miejsce na dystrybutor napojów schłodzonych Multiplex. Modele Albi wyróżniają się bowiem kompaktową konstrukcją – z powodzeniem można ustawić je na blacie, by przez cały czas mieć swobodny dostęp do napojów dla klientów.

Polecane produkty

Kobieta nalewająca napoje do szklanek z dużego dystrybutora Multiplex

Poznaj resztę produktów
od Multiplex

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!