Najlepsze marki w jednym miejscu

Mazzer

Mazzer

Mazzer – ekspert w zakresie produkcji profesjonalnych młynków do kawy

Marka Mazzer została założona w 1948 roku przez Luigiego Mazzera, choć swoimi korzeniami sięga dwudziestolecia międzywojennego, kiedy Luigi nabywał doświadczenia, prowadząc warsztat mechaniki precyzyjnej. Dopiero po wojnie ukierunkował swoją działalność na produkcję profesjonalnych młynków do kawy, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Urządzenia najwyższej klasy pozwalały na zmielenie ziaren w taki sposób, by wydobyć z nich maksimum smaku i aromatu, co przypadło do gustu miłośnikom kawy na całym świecie. Dziś po młynki do kawy Mazzer sięgają konsumenci w 100 krajach na 5 kontynentach!

Mężczyzna w kawiarni mielący kawę w profesjonalnym młynku Mazerr

 

Szybkie mielenie

Profesjonalne młynki do kawy Mazzer przeznaczone do użytku w kawiarniach
i innych lokalach gastronomicznych wyróżniają się niewiarygodną szybkością mielenia, co zdecydowanie sprawdza się w lokalach pełnych gości wpadających po kawę na wynos.

Systemy chłodzenia

Aby kawa mielona w młynkach Mazzer zawsze smakowała perfekcyjnie, w urządzeniach zastosowano systemy chłodzenia. Dzięki nim nawet przy wydłużonym czasie mielenia ziarna zachowują pełnię swojego smaku i niezwykłego aromatu.

Mielenie ręczne

Marka Mazzer oferuje nie tylko profesjonalne młynki do kawy. Producent wprowadził do sprzedaży także młynek ręczny, który świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i w podróży.  Dzięki niemu zawsze możesz liczyć na idealnie aromatyczną kawę bez względu na to, gdzie się znajdujesz!

 

 

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!