Najlepsze marki w jednym miejscu

Marco

Marco

Marco – innowacyjne rozwiązania w zakresie serwowania napojów

W 1980 roku w Dublinie powstała marka Marco, która skupiła się na projektowaniu, produkowaniu i dystrybucji urządzeń do serwowania napojów. Od samego początku wyróżniały się one innowacyjnymi rozwiązaniami, które przyciągały do siebie łaknących nowych technologii restauratorów, właścicieli hoteli i innych lokali o gastronomicznym zapleczu. Ze sprzętem marki Marco zawsze można było liczyć na precyzję parzenia gorących napojów, a z czasem stał się on także wyznacznikiem trendów w zakresie serwowania zimnej, gazowanej lub niegazowanej wody. Tak szeroki rozwój urządzeń pozwolił na rozszerzenie oferty na liczne kraje na całym świecie.

Wylewka wody z 3 przyciskami – do wody zimnej, gorącej i gazowanej

 

Orzeźwiające napoje

Stworzenie podblatowego systemu dystrybuowania wody pozwoliło na aranżowanie gastronomicznych wnętrz w zgodzie z najnowszymi trendami. Na ladzie umieszczona zostaje jedynie wylewka z przyciskami pozwalającymi dobrać odpowiedni napój – wodę gorącą, zimną lub gazowaną. Pod blatem natomiast ukryte zostają odpowiednie urządzenia – bojler do wody gorącej, agregat chłodniczy oraz wkład z gazem CO₂.

Perfekcyjna kawa

Marco oferuje szeroką ofertę urządzeń pozwalających na parzenie perfekcyjnej kawy. Znajdują się w niej pojedyncze i podwójne stacje do przygotowywania jednej porcji kawy, zaawansowane ekspresy do kawy czy nawet najwyższej klasy ÜBER BOILER, z którym zawsze można liczyć na najwyższą precyzję szykowania naparów.

Mrożona kawa

Kawa mrożona to napój, po który coraz częściej sięgają goście biur, restauracji i kawiarni – i to nie tylko latem. Dlatego też można liczyć na szeroką ofertę producenta Marco i w tym zakresie! Dostępne są rozwiązania do serwowania przygotowanych już wcześniej napojów lub robionych na bieżąco z koncentratów – wówczas możesz od razu decydować, czy kawa ma być przyrządzona z zimnej, czy z gorącej wody.

 

Mężczyzna nalewający kawę mrożoną z nablatowej wylewki Marco

Polecane produkty

Profesjonalna kawiarnia z nablatowymi ekspresami do kawy Marco
Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!