Najlepsze marki w jednym miejscu

Liebherr

Liebherr

Liebherr – szeroka oferta urządzeń chłodniczych do gastronomii

Marka Liebherr jest obecnie znana ze swych niezawodnych urządzeń chłodniczych, jednak zanim zaczęła się zajmować tym segmentem sprzętów AGD, przebyła bardzo długą drogę. Początki przedsiębiorstwa ukierunkowane były na działalność budowlaną, a konkretnie na produkcję żurawi wieżowych i innych profesjonalnych sprzętów budowlanych. Przełom nadszedł w 1954 roku, kiedy to Hans Liebherr dowiedział się o wystawionej na sprzedaż fabryce lodówek. Nie zdecydował się na jej zakup, lecz po przeanalizowaniu rynku rozpoczął produkcję sprzętu chłodniczego od podstaw. Dziś można kupić chłodziarki i zamrażarki Liebherr zarówno do domów, jak i różnego rodzaju lokali użytkowych.

 

Bogata oferta

Marka Liebherr może pochwalić się szerokim wyborem chłodziarek, zamrażarek i lodówek do gospodarstw domowych, jak i profesjonalnym sprzętem do lokali gastronomicznych. Wśród nich znajdziesz pojemne lodówki do restauracji i hoteli, urządzenia do mrożenia pieczywa na blachach do pieczenia, zamrażarki do sklepów i supermarketów, witryny chłodnicze do napojów i wina, a nawet chłodziarki do laboratoriów i instytutów badawczych.

Wydajne systemy chłodzenia

Bogate doświadczenie marki Liebherr w zakresie produkcji lodówek i zamrażarek ma odzwierciedlenie w zaawansowanych technologiach chłodzenia stosowanych w urządzeniach. Stosowane są w nich najlepsze, dopracowane w szczegółach kompresory, kondensatory i parowniki, zapewniające bezawaryjną pracę i niskie koszty eksploatacji produktów.

Rozwiązania przyjazne dla środowiska

Liebherr to odpowiedzialne przedsiębiorstwo dbające o otaczający nas świat. Dlatego też przy produkcji sprzętów chłodniczych stosuje rozwiązania ograniczające zużycie energii oraz wykorzystuje przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze R 600a i R 290.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!