Najlepsze marki w jednym miejscu

Hamilton Beach

Hamilton Beach

Hamilton Beach – producent urządzeń barowych

Ustawione obok siebie urządzenia małego AGD Hamilton Beach

Założyciele marki Hamilton Beach, L.H. Hamilton i Chester Beach, w 1904 roku pracowali dla U.S. Standard Electrical Works w Racine w stanie Wisconsin, gdzie brali czynny udział w produkcji urządzeń elektrycznych. Zdobyte tam doświadczenie postanowili przekuć na własny sukces i stworzyli innowacyjny na tamte czasy kompaktowy silnik, który można było stosować w urządzeniach domowych. Stało się to pierwszym krokiem do stworzenia marki Hamilton Beach Manufacturing Company, która oficjalnie rozpoczęła swoją działalność w 1910 roku. Od tamtej pory miksery, sokowirówki, wentylatory, czy maszynki do mielenia mięsa coraz częściej zaczęły gościć w domach zwykłych ludzi, a oferta marki stale się poszerzała i poszerza aż do dzisiaj.

Blender kielichowy Hamilton Beach z owocowym koktajlem w dzbanku

 

Szeroka oferta produktów

Frytkownice, blendery, urządzenia do wypiekania chleba, wyciskarki do soków automaty i młynki do kawy, a nawet miksery do drinków czy kostkarki do lodu. Hamilton Beach oferuje produkty, które świetnie sprawdzają się w małych barach i bistrach serwujących śniadania, koktajle, drinki czy szybkie jedzenie.

Aksamitne koktajle i smoothie

Blendery stosowane w lokalach gastronomicznych muszą cechować się wysoką wydajnością i być gotowe do pracy z dużą ilością lodu. Dlatego też warto sięgnąć po modele marki Hamilton Beach, które świetnie spisują się przy przygotowywaniu wielu porcji mrożonych drinków, koktajli, mrożonego cappuccino czy smoothies. Dzięki nim poszerzysz swoją kartę napojów o wiele atrakcyjnych pozycji.

Świeże soki do śniadania i innych posiłków

Codzienna porcja witamin i pyszny dodatek do każdego posiłku. Wiele osób nie wyobraża sobie śniadania lub obiadu bez szklanki wyciśniętego ze świeżych warzyw lub owoców soku. Wyciskarki Hamilton Beach są wydajne i wszechstronne, a także umożliwiają przygotowywanie sporych porcji soków
w krótkim czasie. To niezbędne wyposażenie do barów, ale i budek z jedzeniem przy nadmorskich deptakach.

 

Czarno-srebrna wyciskarka do soku Hamilton Beach

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!