Najlepsze marki w jednym miejscu

Frymaster

Frymaster

Frymaster – sztuka smażenia w profesjonalnych frytownicach

Nowoczesne frytownice gastronomiczne z dotykowymi panelami sterowania

Marka Frymaster jest jednym z największych i najczęściej wybieranych producentów frytownic gastronomicznych. W jaki sposób osiągnęła tak spektakularny sukces? Wszystko zaczęło się w 1935 roku, kiedy założyciel firmy, P.F. Ratcliff, skonstruował pierwszą frytownicę Frymaster. Początkowo miała ona prostą budowę opierającą się na otwartej kadzi i palniku strumieniowym, jednak z biegiem lat inżynierowie rozwijali coraz to nowe technologie, aby w końcu stworzyć skomputeryzowane, inteligentne sprzęty pomagające zwiększyć wydajność smażenia na głębokim oleju. Rozwój nie został jednak zatrzymany – przez cały czas można spodziewać się kolejnych zachwycających świat gastronomii rozwiązań.

Kosz z usmażonymi paluszkami serowymi wyjmowany z frytownicy Frymaster

 

Oszczędne i zdrowsze smażenie na oleju

Jedną z głównych bolączek lokali oferujących smażone fast foody jest ogromne zużycie oleju. Z urządzeniami marki Frymaster można temu łatwo zaradzić. W tych frytkownicach zastosowano system automatycznego uzupełniania oleju ATO, za sprawą którego utrzymywany jest optymalny stosunek świeżego i zużytego oleju. Jednocześnie specjalny czujnik przez cały czas monitoruje jakość tłuszczu i sygnalizuje, kiedy należy go wyrzucić.

Wysoka efektywność

W zmniejszeniu wydatków związanych z prowadzeniem restauracji pomoże również energooszczędne działanie frytownic Frymaster. Według ocen ASTM urządzenia z naddatkiem spełniają normy ENERGY STAR®. Jest to zasługą m.in. funkcji COOL Mode, która obniża temperaturę, gdy frytownica nie jest używana.

 

Pracownik gastronomii obsługujący profesjonalne frytownice Frymaster

Prosty system filtracji

Długa żywotność oleju jest także zasługą dostępnego w profesjonalnych frytkownicach Frymaster systemu filtracji. To właśnie dzięki niemu z tłuszczu usuwane są zanieczyszczenia, a wszystko to odbywa się w pełni zautomatyzowany sposób – wygodny i bezpieczny dla pracowników kuchni.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!