Najlepsze marki w jednym miejscu

FKI

FKI

FKI – bogata oferta urządzeń do przygotowywania potraw typu fast food

Punkt gastronomiczny serwujący jedzenie typu fast food

Duńska marka FKI powstała w 1958 roku, jednak szczyt jej dynamicznego rozwoju przypadł na lata 90. XX wieku, kiedy firma zmieniła właściciela, a jedzenie typu fast food przeżywało prawdziwy rozkwit w Europie. To właśnie wtedy urządzenia ze stali nierdzewnej do przyrządzania hot dogów zaczęły się stawać nieodłącznym elementem wyposażenia barów, stołówek, stacji benzynowych i innych lokali gastronomicznych. Marka FKI ma w swojej ofercie sprzęty do przygotowywania najpopularniejszych potraw z budek, które rozprzestrzeniły się po wielu krajach w całej Europie i na świecie.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny ustawiony na tle czarnej ściany

 

Sprzęt do frytek i nuggetsów

Kultowe, chrupiące z wierzchu i miękkie w środku frytki najlepiej smakują z soczystymi nuggetsami z kurczaka. Oba dania można przygotować w jednej z frytownic FKI. Marka przygotowała szeroki wybór modeli do małej, średniej i dużej gastronomii. Masz duży ruch w restauracji? W najgorętszych momentach docenisz również podgrzewacze do frytek, które sprawią, że będą one przez cały czas gotowe do serwowania.

Najlepsze hot dogi

Podgrzewacze do kiełbasek, grille rolkowe, czy urządzenia parowe? Sam wybierz sposób, w jaki będziesz utrzymywać parówki i kabanosy do hot dogów w temperaturze gotowej do serwowania! Urządzenia FKI są wprost stworzone do stacji benzynowych lub małych, lokalnych sklepów.

Dopracowane burgery

Marka FKI przygotowała szeroką ofertę urządzeń do burgerów. Bogaty wybór tosterów do pieczywa oraz grillów elektrycznych umożliwia skompletowanie sprzętu odpowiadającego potrzebom każdego stanowiska gastronomicznego.

 

Urządzenie gastronomiczne do przygotowywania hot dogów

Pozostałe akcesoria

W asortymencie marki FKI dostępne są również produkty do serwowania jedzenia, np. dyspensery cebuli, podajniki do sosów, czy stojaki na gotowe hot dogi, a także akcesoria do poszczególnych urządzeń FKI. W większych lokalach gastronomicznych przydatne okażą się też specjalne lampy do podgrzewania gotowych dań.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!