Najlepsze marki w jednym miejscu

Fetco

Fetco

Fetco  –  najlepsze  rozwiązania  do  serwowania  gorących  napojów

Urządzenia Fetco do parzenia i serwowania gorących napojów

Gorące napoje są nieodłączną częścią codzienności. Doskonale zdają sobie z tego sprawę założyciele Fetco, Christopher Nowak i Ziggy Lassota, którzy właśnie na tym oparli swój pomysł na biznes! Od 1987 roku skupiają się na rozwijaniu innowacyjnych i niezawodnych urządzeń do parzenia kawy i herbaty, a także innych urządzeń potrzebnych do przygotowywania gorących napojów. Sukces marki jest natomiast wynikiem wsłuchiwania się w potrzeby klientów oraz wprowadzania coraz to nowych technologii ulepszających działanie zaparzaczy, termosów czy młynków do kawy.

 

Kobieta nalewająca do kubka napój z dyspensera Fetco

Stacje do parzenia kaw i herbat

Zaparzacze do kawy i herbaty to flagowe urządzenia marki Fetco. To właśnie one cieszą się ogromną popularnością w profesjonalnych hotelach, restauracjach serwujących śniadania czy nawet w salach konferencyjnych. Stacje do parzenia pozwalają na bieżąco przygotowywać ulubione napoje – świeże i pełne aromatu.

Termosy

Inną grupą produktową oferowaną przez markę Fetco są termosy. Sprawdzają się przede wszystkim w sytuacjach, gdy gorące napoje mają być serwowane dużej liczbie osób. Współpracują ze stacjami do parzenia kaw i herbat Fetco, zwiększając wydajność wydawania napojów. Świetnie spiszą się więc na dużych imprezach i w obleganych śniadaniowniach.

Mężczyzna obsługuje panel dotykowy w urzdzeniu Fetco

Warniki

Dużą swobodę w przygotowywaniu jedzenia i napojów dają warniki. Wśród nich dostępne są zaawansowane modele, w których możesz wybrać potrzebną temperaturę wody do przyrządzenia np. owsianki, zupy, sosu czy rozrobienia żelatyny, a także do zaparzenia gorących napojów.

Dodatkowe urządzenia

Marka Fetco zajmuje się także produkcją młynków do mielenia ziaren kawy w ilościach niezbędnych w gastronomii, maszyn do serwowania zimnych napojów, np. lemoniady, granity czy mrożonej kawy, a także licznych akcesoriów usprawniających parzenie napojów.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!