Najlepsze marki w jednym miejscu

Duke

Duke

Duke – ceniony producent i dostawca urządzeń do gastronomii i instytucji, np. szkół i szpitali

Podgrzewacz szufladkowy Duke z przegródkami wypełnionymi jedzeniem

Amerykańskie przedsiębiorstwo Duke Manufacturing Co. już od niemal 100 lat dostarcza lokalom gastronomicznym oraz stołówkom w rozmaitych instytucjach niezawodne urządzenia do przygotowywania i podgrzewania jedzenia. Wszystko zaczęło się od stworzenia w 1925 roku pojemników na gorącą żywność, które utrzymywały temperaturę potraw bez udziału gorącej wody. Obecnie marka Duke może pochwalić się ponad 4500 urządzeniami gastronomicznymi w swoim portfolio, w tym ladami chłodniczymi, piekarnikami i podgrzewaczami do żywności, które są dystrybuowane już nie tylko na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady, ale również w wielu innych krajach na całym świecie.

Wyjmowanie przegródki z warzywami z szufladkowego podgrzewacza żywności

Podgrzewanie żywności

W obleganych lokalach gastronomicznych i stołówkach wydawanie jedzenia musi przebiegać sprawnie, szczególnie w godzinach szczytu. Dlatego też urządzenia podtrzymujące temperaturę gotowych dań to obowiązkowy element wyposażenia takich miejsc. Oferta marki Duke jest na tyle bogata, że znajdziesz w niej sprzęt odpowiedni do dużych i małych lokali.

System podgrzewaczy szufladkowych

Podgrzewacze szufladkowe Duke pomogą Ci zachować świeżość i optymalną temperaturę różnych składników serwowanych w lokalu potraw. Gdy spłynie nowe zamówienie, wystarczy sięgać do kolejnych przegródek po potrzebne produkty. Warto zaznaczyć, że górną i dolną półkę można ogrzewać oddzielnymi grzałkami, by zachować odpowiednią temperaturę dla różnych potraw.

Kobieta szykująca burgera przy pojemnikach wypełnionych jedzeniem

Wygodne sterowanie

W podgrzewaczach szufladkowych Duke został przygotowany intuicyjny, w pełni dotykowy panel sterowania, na którym znajdziesz gotowe menu umożliwiające sprawne dobieranie ustawień potrzebnych do zapewnienia jedzeniu idealnej temperatury. Przepisy możesz łatwo edytować, dodawać i konfigurować, by zawsze spełniały Twoje oczekiwania.

Polecane produkty

Poznaj resztę produktów
od Duke

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!