Najlepsze marki w jednym miejscu

Ditting

Ditting

Ditting – perfekcyjnie zmielone ziarna gwarancją pełni smaku i aromatu świeżo parzonej kawy

Zbliżenie na profesjonalny młynek do kawy Ditting

Parzenie doskonałej kawy to prawdziwa sztuka składająca się z wielu etapów. Jednym z nich jest precyzyjne zmielenie ziaren na odpowiednią grubość i w taki sposób, by nie utraciły one swojego aromatu. Z istoty tego procesu doskonale zadawali sobie sprawę twórcy marki Ditting, którzy przez lata dopracowywali system precyzyjnego mielenia kawy. To szwajcarskie przedsiębiorstwo może pochwalić się niemal 100-letnią tradycją – od 1928 roku zajmuje się doskonaleniem sprzętu, dzięki któremu każdy kolejny kubek kawy zniewala swoim smakiem, zachwycając nawet najbardziej wytrawnych smakoszy.

Wolnostojące, profesjonalne młynki do kawy Ditting

 

 

 

 

Szwajcarska precyzja

Profesjonalne młynki do kawy Ditting są projektowane przez zespół inżynierów znających kawowy biznes od podszewki. Urządzenia tworzone w oparciu o badania naukowe i z uwzględnieniem potrzeb klientów są niezawodne, a dzięki temu chętnie wybierane przez konsumentów na całym świecie.

Różne rodzaje młynków

Oferta marki Ditting jest na tyle szeroka, by spełnić oczekiwania wymagających właścicieli kawiarni, restauracji i innych lokali gastronomicznych. Do wyboru są wolnostojące, w pełni profesjonalne młynki do kawy o zróżnicowanych parametrach. Ditting jest także producentem młynków, które znajdziemy w wielu markach ekspresów automatycznych.

Niska retencja

Młynki do kawy Ditting wyróżniają się niemal zerową retencją kawy! Oznacza to, że w przestrzeniach młynka nie pozostają resztki zmielonej kawy, a zatem nie musisz się obawiać, że podczas przygotowywania naparów będą się mieszały różne rodzaje kawy, co mogłoby zaburzyć perfekcyjny smak napojów.

 

 

 

 

Młynki do mielenia kawy do automatycznych ekspresów

Wyjątkowe żarna

Żarna klasy premium stosowane w młynkach Ditting są projektowane od początku do końca przez inżynierów marki. Każdy model urządzenia ma indywduwalnie dopasowywaną średnicę, wzór, profil i materiał wykonania tarcz, co przekłada się na maksymalną precyzję mielenia ziaren.

 

 

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!