Najlepsze marki w jednym miejscu

Crem

Crem

Crem – profesjonalne ekspresy do komercyjnego parzenia aromatycznej kawy

Pracownik obsługujący profesjonalny ekspres do kawy

Picie kawy dla wielu jest nie tylko codzienną przyjemnością – to prawdziwa celebracja każdego poranka oraz chwil relaksu spędzanych z bliskimi. Dlatego też warto sięgać po napoje najwyższej klasy o głębokim smaku i aromacie. Właśnie takie można zaparzyć w profesjonalnych ekspresach do kawy Crem. Marka od wielu lat zna się na swoim fachu, więc korzystając z jej urządzeń możesz przyciągać do swoich kawiarni coraz to nowych klientów doceniających prawdziwy kunszt parzenia espresso. Przedsiębiorstwo założone w 1980 roku na przestrzeni lat przeszło wiele ewolucji, aby w końcu w 2018 roku stać się jednym z członków niemieckiej grupy Welbilt.

Profesjonalny ekspres do espresso w czarnym kolorze

 

 

 

 

Perfekcyjna higiena urządzeń

Ekspresy do kawy Crem zostały zaprojektowane zgodnie z potrzebami współczesnych klientów. Mają inteligentny system codziennej sanityzacji elementów mających kontakt z parzoną kawą oraz łatwą w czyszczeniu obudowę i panel sterowania. Wszystko to sprawia, że każdy napój parzony jest zawsze przy zachowaniu zasad higieny.

Pełna personalizacja

Wybierając modularne ekspresy do kawy Crem, masz szansę na precyzyjne dopasowanie ich do własnych potrzeb i układu swojego lokalu gastronomicznego. Zadecyduj o wyposażeniu i wyglądzie urządzenia, a także określ, czy ma to być jednogrupowy model do malej kawiarni, czy też dwu- lub trzygrupowy do miejsc, w których przewija się większa liczba gości.

 

 

 

 

Biały ekspres do kawy Crem z trzema modułami do parzenia

Liczne udogodnienia

Marka Crem oferuje liczne technologie ułatwiające przygotowywanie kaw dla licznych klientów gastronomii. Sterowanie PID zapewnia stałą kontrolę temperatury wody, system E-Cup jest odpowiedzialna za podgrzewanie kubków, a dopracowane komunikaty przypominają o konieczności oczyszczania urządzenia, tak by mogło przez cały czas działać bez zarzutu.

 

 

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!