Najlepsze marki w jednym miejscu

Citrocasa

Citrocasa

Citrocasa – nowoczesne wyciskarki do cytrusów stworzone z myślą o barach, kawiarniach i restauracjach

Wyciskarka do cytrusów Citrocasa ustawiona na blacie w kawiarni

30-letnia tradycja marki Citrocasa pozwoliła na stworzenie wysoko funkcjonalnych, cały czas udoskonalanych wyciskarek do cytrusów o komercyjnym zastosowaniu. Wszystko zaczęło się w austriackiej miejscowości Linz w 1993 roku, jednak profesjonalne wyciskarki zostały wprowadzone na rynek dopiero po kilkunastu latach w oparciu o doświadczenie zdobyte w branży soków owocowych i butelek PET. Odtąd urządzenia Citrocasa zyskują coraz to nowe odsłony, zachwycając właścicieli lokali gastronomicznych i ich klientów jakością oferowanych soków oraz technologiami usprawniającymi codzienne przygotowywanie wielu porcji napojów dla setek gości.

Lada w barze z ustawioną wyciskarką do cytrusów na blacie

 

Manualne lub elektryczne

Elektryczne wyciskarki do cytrusów Citrocasa przyspieszają szykowanie soków i wymagają od Ciebie mniejszego wysiłku. Jednak modele manualne również mają swoje zalety – mogą stanąć w dowolnym miejscu kawiarni czy restauracji, ponieważ nie potrzebują dostępu do sieci elektrycznej. Z tego względu świetnie spisują się też w foodtruckach oraz na plenerowych imprezach gastronomicznych.

Dopasowana wydajność

W porze śniadaniowej wszystkie stoliki w Twojej restauracji są zajęte? W takim razie musisz przygotować się na konieczność przygotowania dużej ilości soku pomarańczowego w krótkim czasie. W ofercie Citrocasa znajdziesz wyciskarki, które świetnie sprawdzą się w takich sytuacjach – wśród nich dostępne są modele umożliwiające uzyskanie nawet 1 litra soku w niespełna minutę.

 

Wyciskarka do cytrusów z dystrybutorem butelek PET w supermarkecie

Praktyczne podajniki pomarańczy

W wyciskarkach do cytrusów Citrocasa wszystko jest maksymalnie zautomatyzowane, by przygotowywanie soków przebiegało jak najsprawniej. Wystarczy umieścić pomarańcze w podajniku, a będą one automatycznie transportowane na noże, przecinane, a z każdej połówki sok zostanie wyciśnięty do ostatniej kropli – tak, by nie zmarnować cennych witamin.

Polecane produkty

Poznaj resztę produktów
od Citro Casa

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!