Najlepsze marki w jednym miejscu

BWT

BWT

BWT – idealnie czysta woda do gastronomii

Chłopiec pijący wodę ze szklanki obok urządzenia do uzdatniania wody BWT

Historia marki BWT sięga aż początku XIX wieku! Johann Adam Benckiser założył swoją działalność polegającą na prowadzeniu małej fabryki chemicznej w 1823 roku w Niemczech. Firma Benckiser Wasser Technik stała się fundamentem do stworzenia marki BWT przez Andreasa Weißenbachera ponad 150 lat później. Od 1990 roku skupiono się na rozwoju technologii wodnych, które doskonalono przez trzy dekady, by obecnie móc się pochwalić najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie uzdatniania wody pitnej i użytkowej w instalacjach wodociągowych w budynkach. 

Oczyszczona woda z kranu nalewana do słoika

 

Czysta woda do gastronomii – systemy BWT bestmax PREMIUM

Nie pozwól, by osad z kamienia popsuł smak serwowanych w Twoim lokalu  napojów i potraw. System filtrów bestmax PREMIUM umożliwia efektywne uzdatnianie wody pobieranej z sieci wodociągowej, tak by usunięte z niej zostały wszystkie drobne cząsteczki, m.in. kamień, zanieczyszczenia czy chlor.

Popraw jakość wody w instalacji

W asortymencie marki BWT znajdują się również różnego rodzaju filtry chroniące całe instalacje wodne przed uszkodzeniami. Dostępne są filtry mechaniczne, reduktory ciśnienia, urządzenia na bieżąco zmiękczające wodę, preparaty do czyszczenia, ochrony i uszczelniania rur, a także instalacje zabezpieczające przed osadami kamiennymi.

 

Zmiękczacz do wody BWT ustawiony pod kuchennym blatem

System odwróconej osmozy

Marka BTW stworzyła także specjalne filtry z myślą o profesjonalnych kawiarniach. Model BWT bestaqua ROC Coffee wykorzystuje do oczyszczania wody membranowy system odwróconej osmozy, dzięki któremu każdy kubek kawy jest przygotowywany z idealnie czystej, pozbawionej osadów i specyficznego posmaku wody.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!