Najlepsze marki w jednym miejscu

AyrKing

AyrKing

AyrKing – sprzęt tworzony z myślą o usprawnieniu przygotowywania żywności w dużej gastronomii

Automatyczne mieszadło do zimnych napojów i gorących dań płynnych

Marka AyrKing powstała w 1972 roku z myślą o wprowadzaniu usprawnień w lokalach gastronomicznych działających na szeroką skalę. Dzięki niej przygotowywanie żywności staje się mniej czasochłonne i bardziej rentowne dla właścicieli, o czym przekonały się przedsiębiorstwa w aż 35 krajach na całym świecie. Eksperci z firmy AyrKing nie opierają swojej wiedzy tylko na analizie dokumentów w  biurach, lecz poznają pracę w gastronomii od kuchni, by lepiej zrozumieć potrzeby swoich klientów i rządzące branżą prawa. Tym samym tworzony przez nich sprzęt jest odpowiedzią na konkretne wyzwania, z jakimi zmagają się każdego dnia pracownicy gastronomiczni.

Stacja do automatycznego przesiewania panierki ułatwiająca szykowanie mięs do smażenia

 

Profesjonalne przygotowywanie żywności

Marka AyrKing może pochwalić się dostępnością sprzętu, który okazuje się niezwykle przydatny w przedsiębiorstwach i dużych lokalach gastronomicznych. Stoły do panierowania i marynowania znacząco przyspieszają przygotowywanie mięs do smażenia, a specjalne systemy do przesiewania panierki wpływają na jej smak i jakość.

Pomysłowe rozwiązania

Mieszadło do żywności i napojów sprawia, że nie trzeba pamiętać o ręcznym mieszaniu gotujących się na wolnym ogniu zup, sosów i innych płynnych dań.
Z drugiej strony jednak sprawdzi się również podczas przygotowywania rzemieślniczych syropów i napojów na zimno. W obu przypadkach takie urządzenie pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i energii.

 

Urządzenie skracające czas marynowania mięs z godzin do minut

Systemy chłodnicze

Tam, gdzie nie możesz lub nie chcesz zastosować zaawansowanych chłodziarek elektrycznych, możesz skorzystać z pojemników i wózków, w których możesz zapewnić optymalną temperaturę do przechowywania zimnych napojów lub surowych mięs gotowych do grillowania. Takie rozwiązanie okaże się niezawodne np. na imprezach plenerowych. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku wykorzystanie zwykłego lodu oraz precyzyjnie izolowanych ścian pojemników.

Polecane produkty

Poznaj resztę produktów
od AyrKing

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!