Najlepsze marki w jednym miejscu

Antunes

Antunes

Antunes – rodzinna firma ukierunkowana na efektywne gotowanie

Parowy podgrzewacz Antunes z owocami morza w środku

Markę Antunes założył w 1955 roku August J. Antunes, dla którego zawsze najważniejsze były wartości – rodzina, uczciwość, pasja i wytrwałość w dążeniu do celu. Nawet po niemal 70 latach stanowią one fundament prowadzenia firmy, co pomogło jej w osiągnięciu wielkiego sukcesu. Takie podwaliny przedsiębiorstwa pomagają bowiem w odpowiedzialnym podejściu do potrzeb klientów. Tworzone są innowacyjne produkty najwyższej jakości, które usprawniają pracę w lokalach gastronomicznych. Szybsze przygotowywanie smacznych potraw to większy zysk dla właścicieli, dlatego też produkty marki Antunes do tej pory cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Wertykalny toster wypełniony przyrumienionymi bułkami do burgerów

 

Tostery wertykalne

Sztuka składania burgerów stanie się łatwiejsza z wertykalnymi tosterami Antunes. To właśnie one pozwalają na precyzyjne podgrzewanie kilku porcji bułek jednocześnie w taki sposób, by były jednolicie zarumienione na złotobrązowy kolor. Dzięki temu pieczywo nie wchłania soków z mięsa oraz sosów, lecz na dłużej pozostaje chrupiące z zewnątrz i miękkie w środku.

Podgrzewacze parowe

Wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem do lokali gastronomicznych z szybką wydawką są parowe podgrzewacze do żywności. Zamieniają one wodę w parę wodną, która penetruje znajdujące się w pojemniku dania tak, by pozostały odpowiednio ciepłe i soczyste przez dłuższy czas. W ten sposób można podgrzewać najróżniejsze dania – od makaronu, pieczywa, mięsa i owoców morza po drób, jajka i warzywa.

 

Profesjonalna stacja do smażenia jaj Antunes

Pozostałe urządzenia

Marka Antunes specjalizuje się także w produkcji innych urządzeń gastronomicznych. Wśród nich można znaleźć profesjonalne nablatowe grille, czasomierze ułatwiające precyzyjne przygotowywanie potraw, gabloty do podgrzewania żywności, dystrybutory do sosów, a nawet systemy uzdatniania wody z kranu!

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!