Najlepsze marki w jednym miejscu

Anfim

Anfim

Anfim – sztuka mielenia kawy do espresso wprost z mediolańskich ulic

Dwa młynki do kawy Anfim oraz szkice młynków

Anfim jest marką wywodzącą się niemalże z historycznego centrum Mediolanu, a zatem jej twórcy mogli na bieżąco śledzić kulturę picia espresso, czyli najpopularniejszego włoskiego napoju. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwo ukierunkowało się właśnie na ten rodzaj kawy i w 1981 rozpoczęło produkcję profesjonalnych młynków, pozwalających zmielić ziarna z maksymalną precyzją – tak, by miały one odpowiednią grubość do parzenia napojów o niezrównanym smaku i aromacie. Ponad 40-letnie doświadczenie połączone z troską o potrzeby klientów sprawiło, że w ofercie marki Anfim każdy znajdzie produkty spełniające jego oczekiwania.

 

 

Automatyczne dozowanie kawy

Nie musisz się zastanawiać, ile zmielonej kawy potrzeba do zaparzenia perfekcyjnego espresso. Profesjonalne młynki do kawy Anfim za każdym razem wydzielą porcję, z której przygotujesz zniewalający smakiem i aromatem napar.

Bez nagrzewania ziaren

Efektem ubocznym mielenia kawy często jest nagrzewanie się ziaren. Jednak urządzenia marki Anfim zapobiegają takim sytuacjom. Powolne i stałe obroty zapewniają niską temperaturę mielenia, a ponadto niektóre modele młynków można doposażyć w wentylator chłodzący.

Wydajność dopasowana do potrzeb

Wybierz sprzęt odpowiedni do wielkości prowadzonej przez Ciebie kawiarni. Młynki do mielenia kawy Anfim umożliwiają dzienne mielenie od 1 do nawet 10 kg ziaren, a zatem możesz postawić na sprzęt pozwalający na przygotowywanie setek, a nawet tysięcy filiżanek kawy dziennie.

Zabezpieczenia przed przeciążeniem

Profesjonalne młynki do kawy muszą być zawsze gotowe do działania, dlatego w modelach marki Anfim zastosowano inteligentne zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem urządzenia. Nie musisz się zatem obawiać, że intensywna eksploatacja uszkodzi sprzęt w Twojej kawiarni.

Polecane produkty

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!