Najlepsze marki w jednym miejscu

3M

3M – firma, która powstała w oparciu o wytrwałość i chęć odkrywania innowacyjnych rozwiązań

System filtrów uzdatniający wodę z wodociągów

Długa i burzliwa historia marki 3M sprawiła, że oferowane przez nią produkty obecnie są rozpowszechnione w domach i miejscach pracy na całym świecie. Wszystko zaczęło się w 1902 roku, gdy założyciele firmy mieli w planach wydobywanie korundu. Przedsięwzięcie to zakończyło się fiaskiem, ale partnerzy postanowili zbudować swój sukces w oparciu o inne materiały i innowacyjne technologie produkcji. Konsekwencja w działaniu i szukanie nowych rozwiązań przyniosły oczekiwane efekty – obecnie produkty marki 3M dostępne są w aż 200 krajach na całym świecie. Wśród nich znajdują się niezastąpione systemy do filtracji wody.

Filtr do oczyszczania wody z wodociągów

Systemy filtracji w instalacjach wodnych

Marka 3M oferuje zestawy do efektywnego filtrowania wody w całym budynku. Wobec tego można zyskać miękką, wolną od nieprzyjemnego posmaku wodę pitną, do użytku w ekspresach do kawy, zmywarkach oraz do gotowania. Takie rozwiązanie pomaga także chronić instalację hydrauliczną i armaturę przed uszkodzeniami.

Zestawy podzlewowe

Łatwiejszym w instalacji i konserwacji rozwiązaniem jest zastosowanie filtra podzlewowego oferowanego przez markę 3M. W jego przypadku woda jest uzdatniana tylko w jednym miejscu i można ją czerpać wprost z wylewki baterii kuchennej. Takie systemy doskonale sprawdzają się zarówno w domach, jak i lokalach gastronomicznych.

Filtry do urządzeń gastronomicznych

Marka 3M odnalazła swoją niszę w kawiarniach, restauracjach i biurach. Oferuje systemy filtrów wodnych umożliwiających oczyszczanie z chloru, kamienia i rozmaitych zanieczyszczeń wody doprowadzanej do dystrybutorów napojów, kostkarek do lodu, ekspresów do kawy czy automatów vendingowych.

System filtracji 3M przeznaczony do montażu pod zlewem

Polecane produkty

Poznaj resztę produktów
od 3M

Wybierz pola, które mają być pokazane. Inne będą ukryte. Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność.
  • Obraz
  • SKU
  • Atrybuty
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównania
Porównaj
Porównaj ×
Porównajmy! Kontynuuj!