Garland

Od ponad 120 lat firma Garland należy do grupy wiodących dostawców urządzeń wysokiej jakości przeznaczonych do gastronomii. Urządzenia firmy Garland są stosowane od lat przez liderów w branży gastronomicznej i cateringowej, i tym samym codziennie są wystawiane na ciężką próbę. Garland jest nie tylko producentem wysokowydajnych urządzeń do gotowania i grillowania, lecz również specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych, wysokowydajnych płyt indukcyjnych dla gastronomii. Wszystkie nasze produkty cechuje łatwość obsługi, najwyższa wydajność i wyśmienite wyniki osiągane dzięki nim.

Rozwiń

Płyty indukcyjne marki Garland – super precyzyjna regulacja temperatury.

Gotowanie na płytach indukcyjnych ma wiele zalet: unikalna precyzja, wydajność, szybkość, oszczędność energii – to tylko niektóre z nich. Innowacyjna technologia wielopunktowego pomiaru temperatury w czasie rzeczywistym RTCSmp® od firmy Garland pozwala wejść na zupełnie nowy poziom precyzji i szybkości w regulacji temperatury jak nigdy dotychczas. Technologia RTCSmp® perfekcyjnie dostosowuje ustawienia procesu przygotowywania potraw do materiału z którego wykonana została podstawa garnka lub patelni. Ciągły pomiar temperatury w podstawie naczynia zapewnia utrzymanie stałej temperatury podczas całego procesu gotowania. Pozwala również na bezpieczniejsze i dłuższe użytkowanie naczyń, a zwłaszcza patelni warstwowych z aluminiowym rdzeniem.
 

Graland

 
W naszej ofercie płyt indukcyjnych każdy może znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Oprócz uniwersalnych modeli stołowych lub do montażu w blatach kuchennych z płytami ceramicznymi, wokami i płytami do grillowania, oferujemy szereg urządzeń do zabudowy służących do przygotowywania potraw lub utrzymywania ich temperatury.


Produkty marki Garland

 
Płyta indukcyjna Garland

Gotowanie na płytach indukcyjnych ma wiele zalet: unikalna precyzja, wydajność, szybkość…

WIĘCEJ >
Płyta Griddle Line Garland

Kuchnie oparte na technologii indukcyjnej to czyste kuchnie. Łączą one…

WIĘCEJ >
Płyta Griddle Line Garland

Eleganckie wzornictwo z miską Ceran, umożliwiające wspaniałą prezentację potraw…

WIĘCEJ >
Facebook
Instagram