Ditting LINEA Mini Ekspresy do kawy Thermoplan FETCO

Nowe dane teleadresowe firmy KOREE

koree_logo_1-multicolor_kreska_1pix (1) - Kopia.pngJest nam bardzo miło poinformować, że od dnia 1 Lipca 2013 r. biuro firmy KOREE mieścić się będzie przy ul. Bodycha 87, 05-816 Michałowice. Od tego dnia wszelką korespondencję prosimy kierować na ww. adres.

Już wkrótce pochwalimy się naszą nową siedzibą.

Chcielibyśmy zapewnić, że w trakcie trwania przeprowadzki firma funkcjonuje w trybie normalnym: nasze adresy mailowe i numery komórkowe nie zmieniają się. Wkrótce też poinformujemy Państwa o numerach telefonów stacjonarnych i numerze faksu.

W najbliższym czasie prosimy więc o kontakt pod następującymi numerami telefonów:
Biuro - 728 319 377
Serwis - 728 319 370
Magazyn - 728 319 363

Dekada Sukcesów

SKMBT_C20313111416430.jpgW najnowszym numerze (Nr 11/13) Przeglądu Gastronomicznego przeczytacie jubileuszowy artykuł o naszej firmie.

Całkiem niedawno, bo w październiku, hucznie obchodziliśmy nasze 10 urodziny. Świętowaliśmy je wspólnie ze wszystkimi, którzy przez ostatnią dekadę byli blisko Koree i wspierali nasz rozwój. Gdy sięgamy pamięcią wstecz widzimy kilkuosobową firmę, która stopniowo rozrastała się i rozwijała swą ofertę, by po 10 latach intensywnej pracy stać się jednym z czołowych dostawców urządzeń gastronomicznych na polskim rynku. I to co chyba najważniejsze to słowa, które wyraźnie podkreśla Prezes Firmy, Krzysztof Melon: "Największą wartością Koree są nasi pracownicy. Zgrany zespół młodych, zaangażowanych ludzi, chętnych do działania, ale przede wszystkim szanujących pracę i naszych Klientów".

Cytując słowa artykułu, życzymy sobie, aby takich właśnie ludzi nigdy nie zabrakło w naszym otoczeniu!

WESOŁYCH ŚWIĄT

KOREE Fs276cg.jpgNajserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają

Pracownicy Firmy KOREE

"Jest LaMa, jest zabawa" na Caffe Prego

8789413303_d478f7e459_o.pngNa jednym z najpopularniejszych w Polsce portali poświęconych kawie i profesjonalnym ekspresom do kawy, ukazał się artykuł naszego autorstwa, z którego dowiecie się o powodach, dla których warto wybrać La Marzocco.

"Jest LaMa, jest zabawa - te słowa idealnie pasują do ekspresów ciśnieniowych produkowanych przez legendarne La Marzocco. Bo czym innym jest dla Baristy praca na sprzęcie stabilnym, wydajnym, wyprodukowanym z wysokiej jakości materiałów, o oryginalnym designie? Jest przyjemnością, satysfakcją, zabawą właśnie. Produkowane ręcznie, z dbałością o każdy szczegół i zawsze w zgodzie z misją firmy, której historia sięga 1927 roku (...)"- http://caffeprego.pl/ekspresy_i_sprzet/jest_lama,_jest_zabawa!_d4449_pol.html

Zapraszamy do lektury!

                       

KOREE Gazelą Biznesu 2013

Gazele_2013kwadrat.jpgJest nam bardzo miło poinformować, że firma KOREE została zaliczona do prestiżowego grona "Gazeli Biznesu".

"Gazele Biznesu" to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, będących uczciwymi i wiarygodnymi partnerami w biznesie. Firmy te, do których grona należymy, doskonale radzą sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów, osiągając przy tym bardzo dobre wyniki finansowe. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku, a jego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania "Pulsu Biznesu". Uroczyste wręczenie statuetek i pamiątkowych dyplomów dla firmy z województwa mazowieckiego, odbyło się 13 marca 2014 roku w Warszawie, w hotelu Sofitel.

Premiera nowej generacji pieców CONVOTHERM 4 - Designed Around You

Convotherm 4.pngPodczas wyjątkowego wieczoru DESIGNED AROUND YOU który odbył się 25 marca w warszawskiej restauracji Forteca, a także podczas targów EUROGastro 2014, odbyła się premiera nowej generacji pieców konwekcyjno-parowych-CONVOTHERM 4. Jedno jest pewne-piece te spełniają wszystkie kulinarne życzenia.

CONVOTHERM to marka należąca do Grupy Manitowoc Foodservice, kórej firma KOREE jest przedstawicielem w Polsce. Ale CONVOTHERM to przede wszystkim marka, która zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami. Opinie Klientów są dla naszych producentów najważniejsze, dlatego Convotherm opracował nową, czwartą generację pieców w taki sposób, aby sprostał potrzebom każdej kuchni. Dwa koncepty easyTouch i easyDial: dla manualnych i zautomatyzowanych procesów jak również możliwość maksymalizacji indywidualnego charakteru urządzenia powstały na Państwa życzenie. W centrum uwagi zawsze znajduje się łatwa obsługa i funkcjonalność.Urządzenia CONVOTHERM 4 posiadają:

- nowy, przejrzysty w pełni funkcjonalny design
- ACS+: perfekcja z 3-iej generacji
- małe wymiary zewnętrzne, a tym samym rozmiary dopasowane do każdej (tym bardziej niewielkiej) kuchni
- drzwi z funkcją zatrzaskiwania (tylko urządzenia stołowe)
- Hygienic Care: antybakteryjne panele obsługowe, uchwyty drzwi i rolowany prysznic ręczny
- złącze USB zintegrowane z maskownicą panelu obsługi
- nowy standard elastycznego i niezawodnego mycia

... i wiele innych opcji do wyboru. Dodatkowo, wybierając piece CONVOTHERM obniżasz koszty eksploatacji, a więc działasz z korzyścią dla środowiska.


iF International Forum Design przyznało linii Convotherm 4 prestiżową nagrodę iF Design Award 2014 za wyjątkowy na rynku międzynarodowym design, potwierdzając tym samym niezależnie innowacyjność wzornictwa w połączeniu z maksymalną funkcjonalnością. Wyróżnienie na całym świecie zaliczane jest do najważniejszych nagród w dziedzinie designu. Świadczy o tym dobitnie liczba uczestników konkursu z ponad 50 krajów, przekraczająca rocznie 3.249.

CONVOTHERM 4 JUŻ WKRÓTCE W SPRZEDAŻY - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

La Marzocco Barista Challenge

lama_barista_challenge.jpgWspólnie z firmą Colours of Coffee oraz Coffee Desk zapraszamy na I edycję La Marzocco Barista Challenge, które odbędzie się podczas poznańskich targów Polagra Gastro, już 30.09.2014r.

To tu młodzi doświadczeniem "kawowi artyści" zmierzą się między sobą i powalczą o znakomite nagrody. Możemy zdradzić, iż główną nagrodą jest wyjazd do fabryki La Marzocco mieszczącej się we Florencji!!! Ta oraz wiele innych nagród, czekają na startujących baristów.
Zawody składają się z czterech etapów:
I. Czas na Cappu czyli Cappu na czas
II. Tańczący w słoiku
III. Tiki Tiki Espresso
IV. Starcie Tytanów

Podczas rywalizacji wpływ na wygraną będą miały wszystkie umiejętności jakie powinien posiadać dobry barista. Między innymi są to:
- poprawne przygotowanie espresso
- odpowiednio spienione mleko
- znajomość technik Latte Art
- kreatywność w łączeniu kawy z alkoholem
- poczucie humoru
- aparycja

Wszystkich chętnych i (niechętnych;) ) zapraszamy do wzięcia udziału. W rywalizacji mogą wziąć udział bariści nie będący zwycięzcami mistrzostw Polski lub mistrzostw Świata. Zawody odbędą się na Targach Polagra Gastro w Poznaniu w dniu 30.09.2014r.

Na zgłoszenia zawodników czekamy od 20.08.2014 do dnia 10.09.2014 pod adresem mailowym: zawody@coloursofcoffee.pl lub telefonem 725857575 (Arek) lub 728319364 (Agnieszka) Wszystkie nurtujące Was pytania kierujcie pod adres mailowy zawodów. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Michał Sowiński zwycięzcą I edycji La Marzocco Barista Challenge

IMG_0788.jpgW dniu 30.09.2014r. podczas Międzynarodowych Targów POLAGRA GASTRO w Poznaniu, odbyło się wyjatkowe, kawowe wydarzenie: I edycja La Marzocco Challenge.
La Marzocco Barista Challenge to zawody dedykowane baristom z całego kraju, które mieliśmy ogromną przyjemność sponsorować i współorganizować z Colours of Coffee i Coffee Desk.
To tu, "kawowi artyści" mogli zmierzyć się między sobą i powalczyć o znakomite nagrody, w tym o nagrodę główną: wyjazd do fabryki La Marzocco mieszczącej się...uwaga...we Florencji!!! Ta oraz wiele innych nagród (nagrody pieniężne, akcesoria kawowe) trafiły w dobre ręce, czyli do biorących udział w zawodach, baristów.
Zawody składały się z czterech etapów:
I. Czas na Cappu czyli Cappu na czas
II. Tańczący w słoiku
III. Tiki Tiki Espresso
IV. Starcie Tytanów

Podczas rywalizacji wpływ na wygraną miały wszystkie umiejętności jakie powinien posiadać dobry Barista. Między innymi:
- poprawne przygotowanie espresso
- odpowiednio spienione mleko
- znajomość technik Latte Art
- kreatywność w łączeniu kawy z alkoholem
- poczucie humoru
- aparycja

Jest nam bardzo miło poinformować, że zwycięzcą I edycji La Marzocco Barista Challenge został MICHAŁ SOWIŃSKI, który na co dzień pracuje w szczecińskiej Qualia Caffe.
Michał już niedługo będzie miał niepowtarzalną okazję zobaczyć na własne oczy jak powstają ekspresy La Marzocco..i to wszystko w sercu włoskiej Toskanii.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebook’u, bo już wkrótce zaprosimy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji .

LINEA Mini - nowy członek rodziny ekspresów La Marzocco

La-Marzocco_Linea_Mini_LMPhoto.jpgPo kilku latach starań, nasi przyjaciele i partnerzy w La Marzocco prezentują swój najnowszy produkt: ekspres LINEA MINI.

Jak sama nazwa wskazuje, LINEA MINI jest mniejszą wersją Linei Classic - maszyny, która w ciągu ostatniego ćwierćwiecza osiągnęła status legendy. LINEA MINI jest drugą maszyną wyprodukowaną przez La Marzocco, dedykowaną głównie dla Home Baristów. Jednym z najmocniejszych atutów Linei Mini jest jej prostota. Na przednim panelu znajdują się tylko dwie kontrolki, informujace o gotowości do pracy. Włączenie ekstrakcji odbywa sie za pomocą poziomej dźwigni, a po obu stronach ekspresu znajdują się pokrętła, służące odpowiednio do otwarcia zaworu pary wodnej i gorącej wody. Dodatkowo, każda ekstrakcja espresso jest w atrakcyjny sposób podświetlona dzięki opcji Barista Lights - LED-om zamontowanym tuż przy grupie zaparzającej. Dla jeszcze lepszej wygody pracy, tacka ociekowa wyposażona jest w magnesy, dzięki którym zawsze umieścisz ją na właściwym miejscu. Ekspres ten jest również wyposażony w zbiornik wody, dzięki czemy można podłączyć go prawie w każdym miejscu.

W ciągu ostatnich dwóch lat twórcy LINEI MINI poddali maszynę testom konsumenckim, które były niezwykle rygorstyczne, a bazując na ich wynikach, wprowadzono niezbędne poprawki. W rezultacie powstał ekspres, który zachwyc każdego entuzjastę epsresso.

Zapraszamy do kontaktu, w celu poznania więcej szczegółów.

Kawa to nasza pasja - młynki DITTING

Ditting_Logo.jpgJest nam miło poinformować, że nasza oferta profesjonalnych młynków do kawy, jest teraz bogatsza o urządzenia szwajcarskiej marki DITTING.
Ditting od 1928 roku stawia na jakość i innowacyjność, a dzięki temu również na konkurencyjność swoich produktów. W myśl dewizie firmy - "Made in Switzerland" - nasz producent starannie wybiera wszystkie materiały, z których finalnie tworzy swoje produkty, nie zapominają przy tym o  środowisku, jak i dobrym samopoczuciu pracowników.


Jednym z głównych czynników kształtujących ofertę naszego producenta, jest współpraca z Klientami, stowarzyszeniami działającymi w branży kawowej jak i ekspertami w zakresie technologii profesjonalnych młynków do kawy.
Wszystko po to aby uzyskać precyzję w każdym szczególe.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- młynki Espresso
- młynki Retail
- młynki przemysłowe
- dyspensery na kawę ziarnistą 

Firma Koree zapewnia wspracie w doborze odpowiedniego urządzenia, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zaponania się ze szczegółami oferty!

Najnowszy ekspres La Marzocco-STRADA AV

stradaav-banner.pngKultowy włoski styl, zaawansowana technologia, a przy tym łatwa obsługa - tak można opisać najnowszy model ekspresu La Marzocco, STRADA AV.
To idealny wybór dla klientów, którzy cenią sobie sobie kontrolę i powtrzalność objętości espresso. Ponadto, ekspres wyposażony jest w niezależne boilery, dysze do spieniania mleka "cool touch" i charakteryzuje się wysoką stabilnością termalną.  

Zachęcamy do zapoznania się z kartą katalogową. 

Najnowszy ekspres Thermoplan-Black&White 4 compact

H0_Startseite.jpgBlack&White4 compact to najnowszej generacji ekspresy do kawy, produkowane przez Thermoplan.
Są synonimem doskonałej kawy i niepowtarzalnej pianki mlecznej. Połączenie mleka (o idealnej temperaturze), z aksamitną pianką mleczną i perfekcyjnym espresso inspirują do kreowania wyjątkowych napojów kawowych.
Ponadto, innowacyjne rozwiązania umożliwiają efektywną pracę. Zintegrowany system telemetrii zapewnia łatwe i bezpieczne przesyłanie danych i parametrów. Budowa modułowa ekspresu sprawia, że ewentualna naprawa urządzenia jest szybka i mniej kosztowna. Wszystkie moduły są wymieniane błyskawicznie.

Zachęcamy do zapoznania się z kartą katalogową.

V Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

Targi WH 3.jpgW dniach 3-5 października 2012, firma Koree była jednym z wystawców prezentujących się na Targach World Hotel 2012. w Centrum MT Polska.

Targi World Hotel są co roku są jednym z najważniejszych wydarzeń skierowanych do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. To prestiżowe, biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane są produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.

Na Targach zaprezentowaliśmy ekspresy automatyczne firmy Thermoplan - Black&White One oraz Black&White 3. Nie zabrakło również ekspresów ciśnieniowych włoskiej marki La Marzocco.

Zapraszamy do naszej GALERII, w której zamieściliśmy kilka zdjęć z tego wydarzenia.

2000 sklepów Biedronki w Polsce

DSC_0080.JPGJuż w październiku, jeden z naszych Klientów - sieć sklepów Biedronka - otworzyła 2000- czny sklep w Polsce.

Cieszymy się z tego wydarzenia tym bardziej, że od 2012 roku firma Koree dostarcza do sieci sklepów Biedronka piece konwekcyjno - parowe do wypieku pieczywa, niemieckiej marki Convotherm, należącej do grupy Manitovoc Foodservice. Technologia tych urządzeń pozwala na szczegółowe zaprogramowanie ustawień dla poszczególnych produktów, dzięki czemu obsługa ogranicza się jedynie do naciśnięcia odpowiedniej ikony na panelu sterującym. Oprócz pieczenia, w piecach tych można grillować, gotować na parze, zapiekać i podgrzewać produkty.

Gratulujemy sukcesów Biedronce i jesteśmy dumni z tego, że nasze urządzenia wykorzystywane są w sieci sklepów, gdzie 70 procent Polaków regularnie robi zakupy.

Świąteczna promocja na ekspresy automatyczne Black & White One

BW ONE_promocja świąteczna1.jpgTylko u nas i tylko do końca grudnia! Świąteczna promocja na ekspresy automatyczne Black&White One:
- różnorodność produktów
- spienianie mleka na gorąco i na zimno (!!!)
- nowoczesna technologia
- perfekcja do ostatniego szczegółu

...to tylko niektóre cechy, które pozwalają uznać ekspresy Black&White za najlepsze w swojej klasie.
Do każdego ekspresu dodajemy kawę ziarnistą od palarni Kofi Brand. Świetny ekspres w połączeniu z rewelacyjną, wysokiej jakości kawą:

www.kofibrand.pl
Ilość urządzeń ograniczona.
Szczegóły promocji: amaszerewicz@koree.pl

Piero Bambi laureatem nagrody przyznawanej przez SCAA

piero.pngKażdego roku, Amerykańskie Stowarzyszenie Kawy Najwyższej Jakości (Specialty Coffee Association of America, SCAA), przyznaje nagrody za wybitne osiągnięcia w branży kawowej. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku, laureatem nagrody "Alfred Peek Passionate Cup" został Pan Piero Bambi, Honorowy Prezes firmy La Marzocco, uznanego producenta ekspresów ciśnieniowych.

Z całego serca gratulujemy tak szczególnego sukcesu! Pan Piero Bambi jest niezwykle ważną osobą dla całej branży kawowej. Jako syn założyciela firmy La Marzocco jest "strażnikiem" najcenniejszych dla firmy wartości. Wciąż tworzy nowe technologie, projekty, ale co najważniejsze jest człowiekiem pełnym pasji i świadectwem historii branży kawowej.

Jako wyłączny, autoryzowany przedstawiciel marki La Marzocco w Polsce, jesteśmy dumni, że możemy współpracować z mistrzami w swoim fachu!

Oficjalne rozdanie nagród odbędzie się podczas wydarzenia organizowanego przez SCAA, "The Event", 11-14 kwietnia 2013 rok, Boston, USA.

Więcej informacji o nagrodzie przyznanej przez SCAA: Nagroda dla Piero Bambi

Więcej informacji o Piero Bambi: Wywiad z Piero Bambi

KOREE zaprasza na XVII Miedzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2013

zap.jpgKOREE ma przyjemność zaprosić na XVII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro, które odbędą się w dniach 20-22 marca 2013 w Centrum Targowo-Kongresowym

MT Polska, ul. Marsa 56c w Warszawie.


Na naszym stoisku (C-6) będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą ekspresów do kawy, automatycznych i ciśnieniowych, które są idealnym rozwiązaniem dla gastronomii.


Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na automaty do parzenia kawy szwajcarskiej marki Thermoplan. Te nowoczesne i wysokiej klasy ekspresy dostępne są w wielu konfiguracjach i doskonale sprawdzają się w miejscach, w których jakość produktu ma szczególne znaczenie.

Przy filiżance aromatycznej kawy, będą mogli Państwo poznać również ofertę ekspresów ciśnieniowych włoskiej marki La Marzocco, która od lat wyznacza światowe standardy w produkcji tego rodzaju urządzeń.

Z przyjemnością zapraszamy również na stoisko grupy Manitowoc Foodservice (A-38), której jesteśmy przedstawicielem w Polsce. Firma zaprezentuje ofertę sprzętu cateringowego i wyposażenia zaplecza kuchennego.


Zapraszamy 20-21 marca w godzinach 10:00-18:00 oraz 22 marca w godzinach 10:00-17:00.


W przypadku chęci zamówienia zaproszeń przez osoby zainteresowane naszą ofertą , prosimy o kontakt: amaszerewicz@koree.pl.

KOREE wyróżnione za ekspres automatyczny Thermoplan podczas EuroGastro 2013

1.JPGW dniach 20-22 marca 2013, nasza firma wzięła udział w XVII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych 'EuroGastro'.

Podczas targów zaprezentowaliśmy naszą flagową ofertę z zakresu urządzeń do parzenia kawy: eskpresy automatyczne Thermoplan oraz ekspresy ciśnieniowe La Marzocco. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i znów utwierdziliśmy się w przekonaniu, że urządzenia od lat wyznaczają światowe standardy. Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez baristów, obecnych i przyszłych właścicieli kawiarni i szeroko pojętej gastronomii.

Jest nam również bardzo miło poinformować, że firma KOREE została wyróżniona w konkursie na Najlepszy Produkt Targów EuroGastro 2013. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii 'Sprzęt i akcesoria dla Cateringu', za ekspres automatyczny Thermoplan, Black&White 3 CTM. Nagrody zostały wręczone podczas Wieczoru Wystawców, który odbył się 21 marca.

To już kolejne wyróżnienie dla naszej firmy za ten właśnie ekspres. Już niedługo, na portalu E-gastro, prezentacja naszej firmy i nagrodzonego ekspresu marki Thermoplan.

Prezentacja La Marzocco i STRADA Show

strada.pngWspólnie z nowo otwartą, warszawską kawiarnią KAWKI NA STAWKI, producentem ekspresów ciśnieniowych LA MARZOCCO oraz palarnią kawy JAVA COFFEE COMPANY zorganizowaliśmy miły, kawowy wieczór, którego celem była premiera jednego z najnowszych ekspresów ciśnieniowych LA MARZOCCO, modelu STRADA EP.

STRADA SHOW odbyło się 20 marca 2013, we wspomnianej wcześniej kawiarni KAWKI NA STAWKI, która jako pierwsza w Polsce zdecydowała się na zakup tego właśnie ekspresu. Gościem specjalnym całego wydarzenia był Andrea Curtarelli, Export Area Manager, który zaprezentował markę LA MARZOCCO i ekspres STRADA EP. Po części teoretycznej, przyszedł czas na praktykę. W tej części eventu, świetni Bariści w osobie Sławka Sarana, Marcina Michalika, Pawła Trzcińskiego i Damiana Durda zaprezentowali możliwości STRADy i serwowali najlepsze w swoim wykonaniu ESPRESSO.

Cały event cieszył się sporym zainteresowaniem wśród Baristów i osób szeroko związanych z branżą kawową, a cały wieczór zaliczamy do bardzo miłego!

W naszej GALERII zamieściliśmy kilka zdjęć ze STRADA Show.

Kolejna edycja OUT OF THE BOX 2013 organizowanego przez La Marzocco

ootb-big.pngW dniach 17-19 października 2013, w Mediolanie, odbędzie się kolejna edycja OUT OF THE BOX - wyjątkowego wydarzenia w branży kawowej, organizowanego przez kultowego producenta ekspresów ciśnieniowych, La Marzocco.

OUT OF THE BOX jest adresowane do dystrybutorów sprzętów gastronomicznych, obecnych i przyszłych klientów, baristów i entuzjastów świetnego espresso, właścicieli kawiarni i osób szeroko związanych z branżą kawową. To wyjątkowa szansa, aby lepiej poznać firmę La Marzocco, a także zapoznać się z innowacjami i technologią stosowaną w ekspresach ciśnieniowych produkowanych przez tą właśnie firmą.

Podczas OUT OF THE BOX:


- zaprezentowana zostanie zarówno aktualna oferta La Marzocco jak i nowe produkty,
- odbędą sie spotkania dystrybutorów, twórcze warsztaty, szkolenia i ciekawe wykłady,
- sztuka i muzyka połączy się z branżową fotografią.

17-19 Październik 2013, Mediolan..Wkrótce więcej szczegółów, ale już teraz ZAREZERWUJ DATĘ!

KOREE zaprasza na Międzynarodowe Targi Gastronomii, POLAGRA GASTRO 2013

KOREE_zaproszenie Polagra 2013.jpgFirma KOREE ma przyjemność zaprosić na Międzynarodowe Targi Gastronomii, POLAGRA GASTRO, które odbędą się w dniach 23-26 września 2013 w Centrum Targowym MTP w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 14.

Na naszym stoisku zaprezentujemy gotowy koncept gastronomiczny, przeznaczony m.in. dla kawiarni, piekarni, punktów bistro, restauracji; oparty na doskonałej i aromatycznej kawie, świeżo wypiekanym pieczywie, niskokalorycznych mrożonych jogurtach i pysznych lodach.

Szczególną Państwa uwagę chcemy zwrócić na wysoką jakość urządzeń, które oferujemy:

- nowoczesne ekspresy automatyczne Thermoplan, dzięki którym wyczarować można perfekcyjne espresso, cappuccino, latte, a także napoje na bazie ciepłej i zimnej (nowość!) pianki mlecznej o wspaniałej konsystencji thermoplan.ch;

- tradycyjne ekspresy ciśnieniowe La Marzocco, od lat cieszące się uznaniem Baristów na całym świecie lamarzocco.com;

- profesjonalne piece konwekcyjno-parowe Convotherm, idealne do wypieku pieczywa
i pysznych ciast, a także gotowania na parze zdrowych dań rybnych z warzywami, pieczenia soczystych dań mięsnych, włoskiej pizzy czy grillowania steków convotherm.com;

- nowoczesne urządzenia Donper America, w których przygotujemy wyjątkowe w smaku lody i jogurty mrożone podawane ze świeżymi owocami i czekoladą. www.donperamerica.com.

Zapraszamy na stoisko KOREE, w dniach 23-25 września w godzinach 09:00-17:00 oraz 26 września w godzinach 09:00-16:00.

W przypadku chęci zamówienia zaproszeń przez osoby lub firmy zainteresowane naszą ofertą , prosimy o kontakt: amaszerewicz@koree.pl.

Nowa siedziba Firmy KOREE

DSC09430.JPGKOREE ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu nową siedzibę naszej Firmy. Zamieściliśmy kilka zdjęć w GALERII, jednak najlepiej odwiedzić nas osobiście!

Zmiana siedziby Firmy to jedno z najważniejszych wydarzeń dla KOREE w tym roku...już niedługo będziemy świętować kolejne, wyjątkowe chwile!

Adres naszego nowego biura to:
KOREE Sp. z o.o.
ul. Bodycha 87
05-816 Reguły/k.Warszawy

Tel. +48 22 755 65 75
Tel. kom. +48 728 467 977

ZAPRASZAMY!

Ekspres przelewowy podwójny CBS 2132-XTS z termosami w cenie 4999 zł brutto

cbs2132-shortapot_c1-for-website-downlaod-image.jpg

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej